Gündem Haberleri

  Toplantıya geç kalan müdür salona alınmadı

  Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)
  15.10.2008 - 13:20 | Son Güncelleme:

  DENİZLİ Valisi Yavuz Erkmen, istişare toplantısına geç kalan Kaymakam ve daire müdürlerinin salona alınmaması yönünde talimat verince, Çevre ve Orman Müdürü Yılmaz Kaplan salon dışında kaldı. Kaplan, toplantının bitimini Vali Erkmen'in korumalarıyla bekledi.

  Vali Yavuz Erkmen, dün Polisevi'nde Kaymakamlar ve daire müdürleriyle istişare toplantısı yaptı. Vali Erkmen toplantı başlarken, görevlilere kapının kapatılmasını ve geç kalanların içeriye alınmaması talimatını verdi. Toplantı başladıktan bir süre sonra gelen Çevre ve Orman Müdürü Yılmaz Kaplan, salona girmek istedi ancak görevliler tarafından geç kaldığı için içeriye alınmadı. Yılmaz Kaplan, toplantının bitimini korumalar ve valilik görevlileriyle koridorda oturarak bekledi. Basına kapalı yapılan istişare toplantısında Vali Yavuz Erkmen'in Kaymakamlara ve daire müdürlerine, birlik ve beraberlik içinde hareket etmelerinin hem işlerin de kamu hizmetinin daha hızlı bir şekilde yürümesi açısından önemli olduğunu söylediği kaydedildi.

  Toplantıya Vali Yardımcıları Mehmet Çapraz, Muhsin Çatmadım, Abdullah Acar ve Nevzat Sinan, ilçe Kaymakamları ve daire müdürleri katıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı