Gündem Haberleri

  TMSF gayrimenkul satacak

  A.A.
  08.08.2006 - 11:13 | Son Güncelleme:

  Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) borçlularından devraldığı ve toplam muhammen bedelleri yaklaşık 13 milyon YTL olan 20 adet gayrimenkulu 24 Ağustos Perşembe günü satışa çıkaracak.

  Gayrimenkullerin 7'si İstanbul, 8'i İzmir, 5'i ise Adana ilinde yer alırken, 7 mesken, 6 tarla, 2 büro, 1 daire, 1 dubleks villa, 1 arsa, 1 fabrika hizmet binası çelik atölyesi ve müştemilatı ve iki katlı 1 evden oluşan gayrimenkuller arasında en yüksek muhammen bedele sahip olanlar, 3 milyon 500 bin YTL muhammen bedelli İstanbul Eyüp'teki mesken ve 1 milyon 910 bin YTL muhammen bedelli Adana Seyhan'daki fabrika hizmet binası çelik atölyesi ve müştemilatı.
  Gayrimenkuller, muhammen değerlerinin yüzde 75'ini ve satış masraflarını geçmesi kaydıyla açık artırmada en çok artırana ihale edilecek. Alıcı çıkmaz ya da verilen bedel muhammen değerin yüzde 75'inden az olursa taşınmazların ikinci satışı, 31 Ağustos 2006 Perşembe günü aynı adres ve saatte gerçekleştirilecek. Peşin para ile gerçekleştirilecek ihale, her türlü resim, harç ve vergiden muaf olacak.
  Açık artırmaya katılmak isteyenler, www.tmsf.org.tr adresinden bilgi alabilecek.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı