GeriGündem Tır üst geçide çarptı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  26
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tır üst geçide çarptı

Tır üst geçide çarptı
refid:13602710 ilişkili resim dosyası

Küçükçekmece'de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği tır, metrobüs üst geçidinin ayağına çarptı. Geçtiğimiz gün de Beylikdüzü'nde damperi açılan kamyon üst geçide çarparak yıkmıştı.

TIR ÜST GEÇİDE ÇARPTI TRAFİK FELÇ OLDU / FOTO GALERİ

TIR, METROBÜS ÜSTGEÇİDİNİN AYAĞINA ÇARPTI / WEB TV

Kaza sırasında üst geçitte bulunan vatandaşlar büyük panik yaşadı. Kazaya neden olan sürücü, "çekici getireceğim" diyerek kayıplara karıştı.

Kaza saat 11.45 sıralarında E-5 Karayolu Küçükçekmece mevkii Avcılar istikametinde meydana geldi.

Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği konteyner yüklü TIR, önce bariyerlere çarptı ardından ise metrobüs üst geçidinin ayağına bindirdi.

Kaza sırasında üstgeçitte bulunan vatandaşlar büyük panik yaşadı. Ön bölümünde büyük hasar oluşan TIR'ın camından çıkan sürücü, çevredeki vatandaşlara, "Çekici getireceğim" diyerek kayıplara karıştı.

Geçtiğimiz gün üst geçidin çökmesiyle sonuçlanan kaza nedeniyle korktuklarını belirten görgü tanıklarından bir kişi, "TIR'ın bariyerlere çarparak ilerlediğini gördüm. Daha sonra ise metrobüs üst geçidinin ayaklarına çarparak durabildi. Bu sırada çıkan gürültüden dolayı vatandaşlar panik yaşadı" dedi. Kaza nedeniyle E-5 Avcılar istikametine araç yoğunluğu oluştu. Polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle