Gündem Haberleri

  TIR eve girdi

  Halim AKÇA/BUCAK (Burdur), (DHA)
  06.05.2008 - 11:50 | Son Güncelleme:

  BURDUR- Antalya karayolunda önündeki kamyonu sollayan boş TIR'ın kasası, geçmeye çalıştığı araca takıldı. Dengesi bozulan TIR yol kenarındaki eve girdi.

  Evin hanımı Emine Kurtulmuş, arka odada olduğu için kazadan şans eseri kurtuldu. Komşu 42 yaşındaki Ayşe Ünlü, enkaz altında kalan olup olmadığına bakmak için TIR'ın girdiği evin üst katına çıkmaya çalışırken merdiven çökünce bacağı kırıldı. Kazada TIR şoförü de hafif yaralandı.

  Burdur- Antalya karayolunda seyreden Ahmet Özbaş, kullandığı 32 AL 039 plakalı TIR ile Bucak İlçesi'ne bağlı Uğurlu Köy yakınlarında, önündeki Fevzi Tuncel'in kullandığı 15 EZ 129 plakalı kamyonu sollamak istedi. Boş olan TIR'ın kasası, kamyonun kasasına takılınca sürücü Özbaş direksiyon hakimiyetini yitirdi. Savrulan TIR yol kenarında bulunan Adnan Kurtulmuş'a ait 2 katlı eve girdi. Üst katın balkonu ile duvarın bir kısmı TIR'ın üstüne çöktü. Sürücü Ahmet Özbaş'ın hafif sıyrıklarla kurtulduğu kazada, o sırada arka odada bulunan evin hanımı Emine Kurtulmuş da şans eseri yara almadı. Kazayı görünce koşup gelen Ayşe Ünlü ise komşularının enkaz altında kalmış olabileceği endişesiyle üst kata çıkmaya çalışırken merdivenler çökünce bacağını kırdı. Ayşe Ünlü Bucak Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi edildikten sonra taburcu oldu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı