Gündem Haberleri

  Tıp öğrencisi futbol oynarken maganda kurşunuyla vuruldu

  Erhan GÖĞEM/KIRIKKALE, (DHA)
  20.06.2013 - 13:28 | Son Güncelleme:

  KIRIKKALE Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi 24 yaşındaki Serdar Gök, Yahşihan İlçesi’nde halı sahada futbol oynarken ayak bileğine isabet eden kurşunla yaralandı. Serdar Gök’ün halı saha yakınında yapılan düğünlerden açılan ateşle yaralanmış olabilleceği üzerinde duran polis araştırma başlatttı.

  Serdar Gök, akşam saatlerinde Yahşihan ilçesi Yehişehir semtinde halı sahada arkadaşları ile birilkte top oynamaya başladı. Gök, saat 21.30 sıralarında ayak bileğine isabet eden bir mermi ile yere yığıldı. Yaralı genç, arkadaşları tarafından çağrılan ambulansla Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Serdar Gök’ün bileğine saplanan kurşun, ameliyatla çıkarıldı.

  Tıp Fakültesi Ortopedi bölümünde tedavisi süren Serdar Gök, "Halı sahada futbol oynuyordum. Aniden bileğimde bir acı hissettim ve arkadaşlarım 112 Acil Servisi arayarak hastaneye kaldırılmamı sağladılar. Doktorlar tarafından muayene edilmesi ile bileğimden 7.65 milimetrelik bir mermi çıkarıldı. Sonradan öğrendiğime göre yakında bulunan iki düğün varmış. Buradan silah sesleri geliyordu. Lütfen kim olursa olsun düğünlerde ateş edilmesin. Kafama da isabet edebilirdi" dedi. Polisin, Serdar Gök’ü yaralayan kurşunu atan kişiyi bulmak için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı