Gündem Haberleri

  Tinerci: Tacize kameralı bir adam azmettirdi

  Ali AKSOYER İSTANBUL
  15.02.2005 - 01:48 | Son Güncelleme:

  Beşiktaş’ta oyuncu Seray Sever’den zorla para isteyen ve tacizde bulunan tinercilerden firardaki son zanlı Habib Mikyaz da gözaltına alındı.

  Olaydan sonra zanlılar 19 yaşındaki Mehmet Çamlıbel ve 17 yaşındaki M.D polis tarafından yakalanmıştı. Seray Sever, gözaltına alınanları teşhis etmişti. Son olarak yakalanan 19 yaşındaki Habib Mikyaz, kendilerini bir kameramanın azmettirdiğini söyledi. Daha önce yakalanan 17 yaşındaki M.D.’de bir kameramanın kendilerine 5 milyon lira vererek tacizi gerçekleştirmelerini istediğini söylemişti.

  İstanbul Barosu tarafından kendisine tahsis edilen avukatla birlikte ifade veren Habib Mikyaz, olaydan önce arkadaşları ile birlikte sokak girişinde durduklarını belirterek şunları analattı: ‘Saat 23.00 sıralarında yanımıza gelen omuzunda kamera olan bir kişi sokakta taksi bekleyen iki kadını göstererek onların yanına gidip para istememizi istedi. Ben kadınları daha önce hiç görmemiştim. Ancak tüm çabamıza rağmen kadınlar bize para vermeden gittiler. Daha sonra televizyona çıktığımı arkadaşlarımdan öğrendim’ Polis olayla ilgili ham görüntüleri zanlılara izlettirerek para verdiği iddia edilen kameramanı teşhis etmeye çalışıyor.

  SEVER KIZDI

  Zanlılardan şikayetçi olmadığını, onların ıslah edilmesi için elinden geleni yapacağını söyleyen Seray Sever’in saldırının arkasında bir kameramanın bulunduğu iddiaları üzerine çok sinirlendi. Sever’in olayın açığa çıkması halinde bu kişiden şikayetçi olacağını söyledi.
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı