Gündem Haberleri

  Teyzesi televizyondan tanıdı... Kadıköy saldırganı aylardır aranan kişi mi?

  Hürriyet Haber
  30.01.2018 - 15:44 | Son Güncelleme:

  Kadıköy’de sokak ortasındaki genç kıza yumruk atan kişinin 9 aydır kayıp olarak aranan Anıl Gürbulak olduğu iddia edildi.

  Kadıköy Caferağa Mahallesi’nde cuma günü lise öğrencisi 17 yaşındaki B.G.K. kaldırımda yürürken karşıdan gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Şok geçiren genç kız, saldırganın arkasından "Ne yapıyorsun" diye bağırdı. Saldırgan ise hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Yaralanan genç kızın yardımına çevredekiler koştu. B.G.K., babası ile birlikte Kadıköy İskele Polis Merkezi Amirliği’ne giderek şikâyette bulundu.

  Polis, güvenlik kamerasından tespit ettiği saldırganı yakalayarak gözaltına aldı. Adli kontrolle serbest bırakılan saldırgan için ikinci kez yakalama kararı çıktı. Saldırgan tekrar yakalandı ve tutuklandı. 

  Teyzesi televizyondan tanıdı... Kadıköy saldırganı aylardır aranan kişi mi

  Kadıköy'de liseli kıza sokak ortasında saldırıKadıköy'de 17 yaşındaki genç kız yolda yürürken hiç tanımadığı bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Saldırı anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Olay, Kadıköy Caferağa Mahallesi'nde dün sabah saatlerinde meydana geldi. Liseli 17 yaşındaki B.G.K . kaldırımda yürürken karşıdan gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Şok geçiren genç kız, saldırganın arkasından ?Ne yapıyorsun" diye bağırdı. Saldırgan ise hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Yaralanan genç kızın yardımına çevredekiler koştu. B.G.K., babası ile birlikte Kadıköy İskele Polis Merkezi Amirliği'ne giderek şikayette bulundu. Polis, güvenlik kamerasından tespit ettiği saldırganı yakalayarak gözaltına aldı.

  'YUMRUK ATAN YEĞENİM ANIL' 

  Sosyal medyada büyük tepki çeken saldırıyla ilgili bugün ilginç bir gelişme yaşandı. Anıl Gürbulak’ın teyzesi Cahide Karga, Müge Anlı’nın ATV’de yayınlanan programına katılarak Kadıköy’de genç kıza yumruk attıktan sonra tutuklanan adamın aylardır kayıp olan 28 yaşındaki yeğeni Anıl Gürbulak olduğunu söyledi.

  'BABASININ ANNESİNİ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ DE BİLMİYOR'

  Tekirdağ’da babası Kanber Gürbulak’ın (57), annesi Ayfer Gürbulak’ı (47) dört ay önce bıçaklayarak öldürdüğü, Anıl'ın psikolojik rahatsızlığından dolayı aylardır kayıp olduğu ileri sürüldü. Teyzesinin anlattıklarına göre, annesi aylar önce Anıl evden gittiğinde polise kayıp başvurusunda bulundu, ancak psikolojik rahatsızlığı olduğunu söylemedi. Polis, hakkında arama kaydı oluşturulan Anıl’ı bulmasına rağmen, 18 yaşından büyük olduğundan bir şey yapamadı. Anıl, babasının annesini öldürdüğünü de bilmiyordu.

  TEYZESİ, ÖZÜR DİLEDİ, ŞİKÂYETÇİ OLMAMASINI İSTEDİ

  Anıl’ı, arkadaşları ve komşularının haberlerde görerek kendisine söylediklerini anlatan teyze, Müge Anlı aracılığıyla yeğeninin yaraladığı kızdan gözyaşları içinde özür dileyerek, şikâyetini geri almasını istedi. Karşı tarafın haklı olduğunu fakat yeğeninin annesinin öldürüldüğünü bile kavrayamayacak psikolojide olmadığını söyleyerek, özür diledi.

  Teyzesi televizyondan tanıdı... Kadıköy saldırganı aylardır aranan kişi mi
  Teyzesi televizyondan tanıdı... Kadıköy saldırganı aylardır aranan kişi mi

   TEYZENİN ANLATTIĞI CİNAYET 

  Teyzenin televizyon programında anlattığı cinayet, 9 Ekim 2017’de tarihinde haber oldu. Tekirdağ’ın Bahçelievler Mahallesi’ndeki evinde çekiç ile fındıkkıran Kanber Gürbulak, akşam çalıştığı fabrikadan gelen eşi Ayfer Gürbulak ile kıskançlık nedeniyle tartıştı. İddiaya göre kavga sırasında Ayfer Gürbulak mutfaktan ekmek bıçağını aldı. Bu sırada çıkan boğuşmada bıçakla elinden yaralanan Kanber Gürbulak, fındık kırdığı çekiç ile Ayfer Gürbulak'ın başına iki kez vurdu. Kadın yere yığıldı. Yere düşen bıçağı alan Kanber Gürbulak, eşini vücudunun çeşitli yerlerinden 8 kez bıçakladı. Kanber Gürbulak, olayın ardından polis merkezine giderek eşini öldürdüğünü itiraf etti. Polisteki ifadesinde kıskançlık nedeniyle çıkan tartışma sonrası eşini öldürdüğünü ileri süren Kanber Gürbulak, mahkemece tutuklandı.

  Haberde, çiftin biri 22 diğeri 28 yaşında Doğukan ve Anıl isminde iki oğlu olduğu, bir oğlunun olay tarihinde 8 aydır eve gelmediği ve ailenin kayıp başvurusunda bulunduğu detayı da vardı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı