GeriGündem Teröre sarı kırmızı öfke
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Teröre sarı kırmızı öfke

Teröre sarı kırmızı öfke
refid:15149246 ilişkili resim dosyası

Galatasaray’ın taraftar grubu Ultraslanlar son zamanlarda yaşanan terör olaylarını ve İsrail’i protesto etmek amacıyla yürüyüş düzenledi.

Yürüyüşe katılan yaklaşık 300 kişi saat 14.00’de Galatasaray Lisesi önünde toplanarak Taksim Meydanı’na yürüyüşe geçti. Ellerinde “Diyarbakır Türkiye’dir”, “Türk-Kürt Kardeştir” yazılı pankartlar, Türk bayrakları ve dövizler taşıyan grup, yol boyunca PKK ve İsrail aleyhine sloganlar attı.
Muğla’nın Bodrum İlçesi Mumcular Belde Belediyesi tarafından ‘Önce Vatan’ sloganıyla düzenlenen yürüyüş ve mitingle, son dönemde artan terör olayları kınandı. Mitinge yaklaşık 1500 kişi, Türk bayrakları ve Atatürk posterleriyle katıldı. Mitinge, Bodrum ve Milas ile beldelerinden de katılım oldu. Belediye binası önünde toplananlar terörü lanetledi. Grup, daha sonra Aydın İncirliova Mehter Takımı eşliğinde yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüdü. Gruba, bazı kişiler ev ve işyerlerinin pencere ve balkonlarından salladıkları Türk bayrakları ve alkışlarla destek verdi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle