GeriGündem Tepki çeken görüntülere jet soruşturma
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tepki çeken görüntülere jet soruşturma

Tepki çeken görüntülere jet soruşturma

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde sınıfta canlı yayın yapan öğrencilerin küfürlü konuşmalarının sosyal medyada paylaşılmasının ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlçedeki bir lisede ders saati dışında çekildiği belirlenen görüntülerle ilgili Siverek Milli Eğitim Müdürlüğü inceleme başlattı.

Okul idaresinin, canlı yayını yapan öğrenciyi tespit ettiği ve okulun kamera kayıtlarının incelendiği öğrenildi.

Görüntülerde bir grup öğrencinin sınıfta canlı yayın yaparak ilahi okumalarının ardından başlayan küfürlü konuşmalara engel olmak isteyen nöbetçi öğretmenin öğrencileri sınıftan çıkardığı görülüyor. 

Öğretmenin yanında canlı yayın yapıp küfürlü konuştularŞanlıurfa’nın Siverek ilçesinde imam hatip lisesi öğrencilerinin, derste sosyal medyadan canlı yayın yapıp öğretmenin yanında küfürlü konuşmaları tepki çekti. Siverek 'te bulunan imam hatip lisesinde bir grup öğrenci, ders sırasında sosyal medya üzerinden canlı yayın yapıp ilahi okudu. Öğrenciler, daha sonra öğretmenlerinin yanında küfürlü konuşmaya başladı. Öğretmen, küfürlü konuşan öğrencilere tepki göstermedi. Sosyal medyada paylaşılan canlı yayın kaydı, tepkilere neden oldu. Görüntülerde ayrıca öğrencilerin, bir arkadaşlarını kolları ile bacaklarından tutup sınıftan çıkardığı anlar da yer aldı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle