GeriGündem TEM'deki kazaya Başkan Mevlüt Uysal müdahale etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TEM'deki kazaya Başkan Mevlüt Uysal müdahale etti

TEM'deki kazaya Başkan Mevlüt Uysal müdahale etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, TEM’de gördüğü kazanın ardından aracından inip yaralılara müdahele etti. Zincirleme kaza, saniyelerle önlendi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’la birlikte Venezia Mega Outlet’te gerçekleştirilen “Çarşı Pazar” açılışına katılan Uysal, açılıştan sonra davetlilerle birlikte İstanbul Tema Park’ı ziyarete giderken hemen önünde meydana gelen kazayı görünce aracını durdurup yaralılara yardım etti.

Başkan Uysal, açılış alanında ayrıldıktan dakikalar sonra TEM Güney Sultangazi yol ayrımında, bir polis otosunun ters yöne giren bir minübüse çarpması sonucu meydana gelen kazayı gördü.

Uysal beraberinde bulunan Gürsoy Grup Başkanı Hasan Gürsoy ile birlikte aracından inip yaralıların yanına giderek, durumlarını sordu.

Kazada, göreve giderken önünde ters yöne giren minibüse çarpan polis aracında bulunan 5 polis memuru ile 3 vatandaş hafif yaralanırken, yaralılar ambulansla hastaneye gönderildi.

Minibüs şoförü göz altına alındı.

Başkan Mevlüt Uysal, TEM’de kaza gördü,aracından inip yaralılara müdahele etti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’la birlikte İstanbul’da Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet’te gerçekleştirilen “Çarşı Pazar” açılışına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, açılıştan sonra davetlilerle birlikte İstanbul Tema Park’ı ziyarete giderken, hemen önünde meydana gelen kazayı görünce aracını durdurup durup yaralıları yardım etti. Başkan Uysal, açılış alanında ayrıldıktan dakikalar sonra TEM Güney Sultangazi yol ayrımında, bir polis otosunun ters yöne giren bir minübüse çarpması sonucu meydana gelen kazayı görünce, beraberinde bulunan Gürsoy Grup Başkanı Hasan Gürsoy ile birlikte aracından inip yaralıların yanına giderek, durumlarını sordu. Kazada, göreve giderken önünde ters yöne gören minibüse çarpan polis aracında bulunan 5 polis memuru ile 3 vatandaş hafif yaralanırken, ambülansla hastaneye gönderildi. Minibüs şoförü göz altına alındı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle