Gündem Haberleri

  TEM otoyolunda bayram trafiği başladı

  Hürriyet Haber
  15.07.2015 - 09:16 | Son Güncelleme:

  Ramazan Bayramını memleketlerinde geçirmek için yola çıkan tatilciler, TEM Otoyolunun Düzce ve Bolu kesiminde trafik yoğunluğuna neden oldu. Yaklaşık 10 kilometreyi bulan uzun araç konvoyunda bazı sürücüler yol kenarlarına araçlarını çekerek yolun açılmasını bekledi.

  Tatilciler yollara döküldü. 4 günlük Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilenler vatandaşlar, bir gün önceden memleketlerinin yolunu tuttu. Çok sayıda tatilcinin yollara çıkmasıyla İstanbul’dan Ankara istikametine trafik durma noktasına geldi. TEM Otoyolunun Düzce ve Bolu kesiminde yoğun trafik gece geç saatlerde başladı. Trafik, sabah saatlerinde de sürdü. Yaklaşık 10 kilometreyi bulan uzun araç konvoyunda bazı sürücüler yol kenarlarına araçlarını çekerek yolun açılmasını bekledi. Trafik yoğunluğunun gün boyu sürmesi beklenirken, yetkililer sürücüleri daha dikkatli olmaya davet etti.

  TEM otoyolunda bayram trafiği başladı Bolu Dağı'nda otobüs kazası: 6 ölü, çok sayıda yaralı  TEM otoyolunda bayram trafiği başladı Bayram trafiği gece de sürdü

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı