Gündem Haberleri

  TEM Otoyolu’nda boğa kaçtı, polis kovaladı

  Ramazan EĞRİ / İstanbul,(DHA)
  23.09.2015 - 08:17 | Son Güncelleme:

  KOCAELİ, Şekerpınar’da hayvan pazarından alınıp araca konulmak istenen boğa ipini koparıp TEM Otoyolu’na kaçtı. Boğa, polis, karayolları ekibi ve boğanın sahiplerinin iki saat süren kovalamacasının ardından Kurtköy mevkiinde güçlükle yakalanabildi.

  Olay, saat 01.30 sıralarında Kocaeli, Şekerpınar TEM Otoyolu’nda meydana geldi. Cemil Arslan ve 4 yakını hayvan pazarından aldıkları iki adet boğayı kapalı kasa minibüse bindirmek istedi.

  TEM Otoyolu’nda boğa kaçtı, polis kovaladı

  BOĞA KAÇTI, TRAFİK KİTLENDİ


  İlk boğa araca bindirildi ama ikinci boğa ipini kopartıp firar etti. Kızgın boğa otoyolda İstanbul istikametine doğru kaçmaya başladı. Kaçan boğanın peşine önce sahipleri ardından da otoyol polisi ve karayolları ekibi takıldı. Polis ekipleri herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için kovalamaca sırasında otoyoldaki trafiği durdurdu. Otoyolda trafik oluştu. Polis ekipleri yoldan geçen bir çekiciden de yardım istedi.

  TEM Otoyolu’nda boğa kaçtı, polis kovaladı

  POLİS ARAÇTAN İP ATTI AMA...


  Boğa defalarca önünün kesilmesine rağmen her defasında kurtulmayı başardı. Polis ekipleri aracın içinden attıkları iple boğayı yakalamaya çalıştı ancak bunda da başarılı olamadı.

  TEM Otoyolu’nda boğa kaçtı, polis kovaladı

  KOCAELİ’NDEN İSTANBUL’A KADAR KOVALANDI


  Ayağından yaralan boğa son sürat kaçmaya devam etti. Kocaeli’nden İstanbul’a yaklaşık 8 kilometre kovalanan kızgın boğa iki saatlik kovalamacanın ardından TEM Otoyolu Kurtköy sapağında yakalandı. Kızgın boğa yakalandığı yere gelen araca konularak Pendik Aydos’a götürüldü.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı