GeriGündem TEM gişesine aynı anda giren TIR ile otomobil sıkıştı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TEM gişesine aynı anda giren TIR ile otomobil sıkıştı

Düzce'nin Gökyaka İlçesi TEM Otoyolu’nda, TIR ile otomobil aynı gişeden geçmeye çalışırken sıkıştı.

Kaza, akşam saatlerinde meydana geldi. Düzceden İstanbul istikametine giden Nevin Öztürk, 34 YJ 260 plakalı otomobiliyle bir anlık dalgınlıkla önce HGS gişesine yöneldi.

Öztürk, yanlış gişede olduğunu fark edince son anda yandaki OGS gişesindenÿgeçmeye çalıştı. Otomobil, bu sırada gişeden geçmekte olan Hasan Çalayran yönetimindeki 06 DH 0616 plakalı TIR ile birlikte gişeye girdi.

TEM gişesine aynı anda giren TIR ile otomobil sıkıştı

Öztürk'ün kullandığı otomobil, TIR ile gişelerdeki bariyerlerin arasına sıkışıp kaldı. Ölen yada yaralanan olmadığı kazada Öztürk, diğer sürücülerin yardımıyla otombilden çıkartıldı. Otomobil, çekici yardımıyla bulunduğu yerden çıkartıldı.

Kamyon sürücüsü Hasan Çalayranÿotomobili fark edince kornaya bastığını anlatarak, "Frene basayım dedim ancak bu kez önüme alacaktım ve TIRın altına girecekti. Önüme alınca bu kurtulamazdı. Sola doğru kaçmaya çalıştım ancak aynadan baktığımda sıkışmıştı. Çadırın başından itibaren araca girdi. İnat değil. Bilmemezlik ve acemilik." dedi. Polisin kazayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

TEM gişesine aynı anda giren TIR ile otomobil sıkıştı

Benzer bir kaza da geçen hafta Kartal Samandıra gişelerinde meydana gelmişti...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle