GeriGündem Telli-duvaklı çıktığı evinde katledildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Telli-duvaklı çıktığı evinde katledildi

ZONGULDAK'ın Çaycuma İlçesi'ne bağlı Çayır Köyü'nde, eşi 22 yaşındaki Şafak Köksal tarafından ailesiyle birlikte katledilen 22 yaşındaki Ayşe Köksal’ın düğün görüntüleri ortaya çıktı.

Düğünde ellerini öpüp boyunlarına sarıldığı kayınpederi ve kayınvalidesini 1.5 yıl sonra ormanda pusu kurarak katleden Şafak Köksal, eşini de telli duvaklı gelin olarak çıktığı evinde öldürdü.

Kayınpederi 49 yaşındaki Hüseyin Köroğlu, kayınvalidesi 45 yaşındaki Havva Köroğlu, baldızları 24 yaşındaki Zülfiye ve 26 yaşındaki İlknur Köroğlu'nu maden ocağından dönerken ormanda pusu kurarak öldürdü. Köroğlu, eşi Ayşe Köksal ile kayınbiraderi 20 yaşındaki Aydın Köroğlu'nu da evde katletti. Şafak Köksal'ın, 1.5 yıl önce yapılan düğününde çekilen görüntülerini DHA buldu.

Kaçarak evlenmelerine rağmen Köroğlu ailesinin yaptığı düğünde telli duvaklı evinden çıkan Ayşe Köksal, 1.5 yıl sonra aynı evde öldürüldü. Görüntülerde, takı töreninin anonsunu yapan kişinin, damatları tarafından katledilen Köroğlu ailesinin fertleri için söylediği, ‘Damadın cici babası', ‘Damadın cici annesi, Allah ebediyen cici anne demeyi nasip etsin', ‘Gelinimizin ablaları, bu ablalara can kurban. Neden? Gelin biraz acele etmiş, kaçmış, ama ablaları yine de bilezik takıyor' ifadeleri dikkat çekti. Takı takarken ellerinden öpüp, boyunlarına sarıldığı kayınpederi ve kayınvalidesini 1.5 yıl sonra pusu kurarak öldüren Şafak Köksal, öldürdüğü baldızları ve kayınbiraderiyle de karşılıklı çiftetelli oynuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle