Gündem Haberleri

  Teknolojinin mekan dostları da CeBIT’te

  Hürriyet Haber
  05.09.2005 - 12:08 | Son Güncelleme:

  Bilgi ve iletişim sektöründeki yeniliklerin sunulacağı CeBIT Bilişim’de teknolojinin hayatımızdaki yerini, bunların kullanıldığı mekanlarla uyumunu sağlayan özel tasarım mobilyalar da sergilenecek.

  Bu alanda özel bir ürün grubu oluşturan Koleksiyon, iletişim odaklı ofislerin temsilcisi Calvino adlı ürünü ile "yeni iş kültürü" temasını anlatacak. Studio Kairos imzalı Calvino teknoloji ürünlerinin kullanımı sırasındaki ihtiyaçları karşılamak üzere yaratılan modüler bir sistem. Esnek ve ergonomik tasarımı sayesinde günümüz çalışma hayatının taleplerini karşılayacak teknolojik altyapıyı sağlayan Calvino, aksesuarları ile de oldukça naif ve yalın bir görsellikle sunuluyor. Calvino’nun bir başka özelliği ise, masayı çevreleyen özel profil sayesinde masa tablası tek bir vida kullanılmadan metal kasaya sürülerek monte edilmesi. Aydınlatma, raf gibi masa üstü aksesuarlar masa tablasına değil bu özel profile monte ediliyor.

  Türkiye’nin dört yanından 50 otobüs

  İşlerini geliştirmek, yeni pazarlara açılmak ve bilişim yatırımlarıyla küresel rekabet güçlerini artırmak isteyen Anadolulu girişimcilere özel otobüsler tahsis eden CeBIT Bilişim Eurasia, Türkiye’nin dört yanından 50 heyeti bilişimin kalbine taşıyor. Farklı bölgelerindeki girişimcileri organize turlarla fuara getirmek üzere başlatılan uygulama, "Türkiye’nin Dört Yanından 50 Otobüs" adını taşıyor.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı