Gündem Haberleri

  Teklif bekliyorlar

  Hürriyet Haber
  03.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Filmlerde klişeleşmiş bir cümle var: ‘‘Hiç sormayacaksın sandım.'' Genç kız, sevdiği erkekten evlenme teklifi aldığında, bu karşılığı verir. Şu sıralar Hollywood'da kavalyelerinden o malum soruyu duymak için dikkat kesilmiş, sabırsızlıkla bekleyen bir çok ünlü yıldız var.

  Yeni bin yıla, sevdikleriyle mutlu bir yuva kurmuş olarak girmek istemişlerdi. Fakat çeşitli engeller yüzünden 2000 yılının bekar şöhretleri listesinden adlarını sildiremediler. Umutları bir başka bahara kaldı. Bir deftere imza atmanın artık önem taşımadığı iddia edilse de, Hollywood'un çapkın güzelleri, flört ettikleri erkeklerin o malum soruyu sormasını bekliyorlar. Geçen yılın Oscar'lı yıldızı Gwyneth Paltrow bir yandan babasının kanserle mücadelesine yardımcı olmaya çalışırken bir yandan da aşkta uğradığı büyük düş kırıklığını unutmaya çalışıyor. Gwyneth Paltrow- Brad Pitt çiftinin düğün tarihinin açıklanması beklenirken ikisi de nedenini açıklamadan ayrıldılar. Bir süre sonra Paltrow, Amerikalı aktör Ben Affleck ile birlikte görüldü. Ancak Oscar'a aday gösterilmesi beklenen ‘‘ The Talented Mr. Ripley‘‘ filminde başrolde oynayan yıldızın son günlerde Ben Affleck ile de arası açıldı.

  Brad Pitt, Gwyneth Paltrow'dan ayrıldıktan sonra, sinemanın gencecik oyuncusu Jennifer Aniston ile çıkmaya başladı. Hollywood'un genç oyuncusu, bu tutumu yüzünden ağır eleştirilere uğradı. Yakın arkadaşı Gwyneth Paltrow'un sevgilisiyle flört etmesi, aşk ilişkilerinde çok liberal olan Hollywood'da bile yadırganmıştı. Jennifer Aniston, Brad Pitt ile evlenecek mi? Genç aktörün, Jennifer'e çok değerli bir yüzük armağan etmesi bu söylentileri güçlendiriyor. Fakat Brad Pitt'in evlilik konusuna pek de sıcak bakmadığını bilenler bu ilişkinin de ayrılıkla sona ereceğini düşünüyorlar. Jennifer Aniston ise, Brad Pitt'ten ‘‘Benimle evlenir misin?‘‘ sorusunu bekliyor. Genç yıldız bu soruya ‘‘Hiç sormayacaksın sanmıştım‘‘ karşılığını verecek.

  Hollywood'un küçük çılgını Drew Barrymore uzun süre uyuşturucu ve alkol bağımlılığı yüzünden Hollywood stüdyolarında iş bulamadı. Ama Barrymore şu sıralar ‘Charlie'nin Melekleri‘‘ isimli filmde oynuyor. Barrymore, çılgınlık döneminde yanından hiç ayrılmayan erkek arkadaşlarıyla ilişkisini kesti.

  Ünlü yapımcı Aaron Spelling'in biricik kızı Tori, çirkin olmasına ve kamera karşısında rol yapmayı becerememesine rağmen ‘‘Evimiz Hollywood'da‘‘ dizisinin oyuncu kadrosuna alınmıştı. Ünlü baba, göz göre göre kızını kayırmıştı. Zamanla Tori’nin kamera karşısındaki oyunu beğenilmeye başlandı. Genç kız saçlarının rengini, modelini ve de makyaj stilini değiştirdikten sonra çevresi erkek hayranlarıyla sarıldı. Amerikan televizyonunun en tanınmış yapımcısının biricik kızıyla evlenmek isteyen isteyene... Ama Tori Spelling’in acele etmeye hiç niyeti yok!

  Cameron Diaz müzik ve sinema dünyasında kendinden çok sık sözettiren bir sanatçı. Son günlerde Puff Daddy takma adıyla tanınan zenci sanatçıyla beraber. Puff Daddy'nin başından bela hiç eksik olmuyor. İki günde bir tutuklanıp karakola düşen zenci sanatçının Cameron Diaz'a zarar vereceğini düşünenler genç sanatçıyı sık sık ‘‘Bu adamdan vazgeç‘‘ diye uyarıyorlar.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı