Gündem Haberleri

  Tek taşı neden kutuya koydun cinayeti

  Ali AKSOYER / İSTANBUL, (DHA)
  04.07.2012 - 16:15 | Son Güncelleme:

  Bahçelievler’de iki kez ayrılıp çocuklar için yeniden birleşen çiftin son barışmaları ölümle bitti. Mustafa A., çiçekle karşıladığı karısı Neriman A.’nın hediye ettiği tek taş yüzüğü takmayıp kutusuna koyması üzerine sinirlendi.

  Aldatıldığından şüphelenen Mustafa A. karısının cep telefonunu incelemek için aldı. Bu yüzden çıkan kavgada Mustafa A., karısını elektrik kablosuyla boğarak öldürdü. Emniyette suçunu itiraf eden Mustafa A. işlemlerinin ardından Adliyeye sevk edildi.

  Önceki gün meydana gelen olayda 12 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Neriman A.’yı (29) kabloyla boğarak öldüren eşi Mustafa A. (39) polise teslim oldu.

  EŞİNİ ELEKTRİK KABLOSUYLA BOĞARAK ÖLDÜRDÜ / WEB TV

  "PROGRAMDAN SONRA DEĞİŞTİ"

  Poliste olayı anlatan koca Mustafa A., 2000 yılında evlendiği Neriman A.’nın ilk çocukları doğduktan sonra başka bir adama kaçtığını belirterek "O’nu çok sevdiğim için ve çocuğumuz için afettim" dedi. Mustafa A. polise şunları anlattı:

  "Affetmemden sonra bir çocuğumuz daha oldu. 2-3 sene beraber yaşadık. Daha sonra iki çocuğumuzu da alıp babasının evine gitti. Bana da ’Yakında bir yerde ev tutarsan yine eve dönerim’ dedi. Bu sırada çok ısrar üzerine bir televizyon programına katıldık. Bu programdan sonra çok değişti. Gece eve geç gelmeye başladı. Birkaç kez ikaz ettim. Beni aldattığından şüpheleniyordum. Aramız yine bozuldu. Ayrı yaşamaya başladık.

  Bir arkadaşı yine aramızı yapmak için olaydan bir gün önce bizi bir araya getirdi. Çiçek yaptırıp gittim. Akşam eve geleceğini söyledi çok geç saatlerde geldi. O gün tek taş yüzük alıp çiçek yaptırmıştım yine. Tek taş yüzüğü parmağına takmayıp kutusuna koydu. ’Neden takmadın’ diye sorduğumda ’İş yerinde eldiven takıyorum, takılır’ diye bahane uydurdu. Yatmadan önce de sürekli mesaj geliyordu telefonuna. Sabah kalktığımda beni aldatıp aldatmadığını sordum. Cep telefonunu incelemek için elime alınca bana saldırıp birkaç kez tokat attı. Bana ağır hakaretler edince elime geçirdiğim bir kabloyla boğazını sıktım. Hareketsiz kalınca bayıldı zannettim. Telefonu alıp dışarı çıktım. Geri döndüğümde öldüğünü anladım ve polisi aradım."

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı