GeriGündem TEK CELSEDE BOŞANDILAR
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  38
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

TEK CELSEDE BOŞANDILAR
refid:21582126 ilişkili resim dosyası

Güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu, 7 ay önce 14 Şubat Sevgililer Günü'nde New York'ta evlendiği işadamı Enver Selim Kurtoğlu'ndan önceki gün Çorlu Adliyesi'nde tek celsede boşandı...

DAHA ÖNCE İKİ KEZ EVLENMİŞTİ  

İpek Tuzcuoğlu üçüncü evliliğinde yıldönümünü göremedi! İlk evliliğini 1998'de oyuncu Hazım Körmükçü'yle yapan Tuzcuoğlu 2002'de boşanmıştı. 2010 yılında Düriye'nin Güğümleri dizisinde rol arkadaşı Yener Gürsoy'la nikah masasına oturan güzel oyuncunun bu evliliği sadece 8 ay sürmüştü. İpek Tuzcuoğlu, Gürsoy'dan ayrıldıktan sonra işadamı Enver Selim Kurtoğlu'yla aşk yaşamaya başlamıştı.

AŞK BU FOTOĞRAFLARLA ORTAYA ÇIKMIŞTI 

BÖYLE EVLENMİŞLERDİ (FOTO-GALERİ)

BİR AY ÖNCE EVLERİ AYIRDILAR   

Yedi ay evvel 14 Şubat Sevgililer Günün'de New York Başkonsolosluğu'nda Enver Selim Kurtoğlu'yla nikah masasına oturan İpek Tuzcuoğlu'nun üçüncü evliliği de uzun sürmedi. Habertürk'te yer alan habere göre; bir ay önce evlerini ayıran Tuzcuoğlu ile Kurtoğlu önceki gün Çorlu Adliyesi'nde 'Şiddetli Geçimsizlik' nedeniyle açılan davada tek celsede boşandı. Enver Bey'in katılmadığı duruşma öncesi gergin olan güzel oyuncu çıkışta ise mutluydu.       

ONLARIN EVLİLİKLERİ DE ÇOK KISA SÜRDÜ (FOTO-GALERİ)      

Yorumları Göster
Yorumları Gizle