Gündem Haberleri

  "Tek başına ne yapabilirsin ki"

  Hürriyet Haber
  24.01.2011 - 17:23 | Son Güncelleme:

  Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne dün akşam heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Geceye damga vuran olay ise Fatmagül'ün Kerim'e verdiği yanıt oldu.

  Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde;         

  Kerim’in kollarında, yarı baygın ve hasta olarak eve getirdiği Fatmagül’ün hali, evdekilere sevinci ve paniği aynı anda yaşattı.

  Bu geri dönüş, Kerim’in yüreğindeki kara bulutları da dağıttı. Kerim sabrıyla ve sevgisiyle Fatmagül’ün hiç yıkılmayacak sandığı duvarlarını sarsmaya başladı ve Fatmagül, Kerim’in farkına vardı. Ancak kendine kızarak, hala öfkesini ve nefretini canlı tutmaya çalıştı. Fatmagül, Mukaddes sayesinde peşine düşen kişinin “Mustafa’nın arkadaşı Asu olduğunu öğrendi. Bu olay Fatmagül’ün miladıydı ve müthiş bir değişim yaşadı.  Artık hayata karşı bambaşka bir Fatmagül olmaya karar verdi. Vural’ın Asu’dan tüm sorularının cevabını kendi yöntemiyle aldı. 

  Fatmagül’ün evine döndüğü haberi, Yaşaranlar’a da derin bir nefes aldırdı.  Ama Meltem’le Selim’in düğünü için geri sayım başlamışken, hala iki büyük tehlike vardı: Mukaddes ve Ebe Nine. Münir bu sorunu çözmek için harekete geçti ve düğün günü Ebe Nine’yi ve Mukaddes’i bir yolunu bulup şehirden uzaklaştırdı. Fatmagül ve Kerim de aylardan sonra ilk kez yalnız kaldılar.

  Fatmagül'ün gerginliğinin farkında olan Kerim, ona kendisinden  korkmaması gerektiğini söylediği sırada genç kızdan tokat gibi bir yanıt geldi.

  İŞTE O ANLAR / WEB TV       

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı