Gündem Haberleri

  Tecavüzü bırak, daha güzellerini buluruz

  Ali AKSOYER/İSTANBUL
  10.09.2005 - 01:43 | Son Güncelleme:

  Kadınların gününü basıp, cinsel taciz ve gasp yapan saldırganlar tecavüze de yeltenmiş. Şapkalı gaspçının, kadınlardan birini yere yatırdığını gören suç ortağının, ‘Tecavüzü bırak, bu paralarla daha güzellerini buluruz’ dediği ortaya çıktı.

  ŞİŞLİ’de, kendilerini Narkotik polisi olarak tanıtarak kadınların ‘altın günü’ toplantısı yaptığı daireye giren silahlı 6 kişi, içerde bulunan 6 kadına korkulu dakikalar yaşattılar. Ölüm tehdidiyle önce cinsel tacizde bulunan sanıklar, evde ve kadınların üzerinde bulunan para, cep telefonları ve ziynet eşyalarını alıp kaçtılar.

  ‘Komiserim’ diyorlardı

  Operasyon sonucu 5 silah ve 1 bıçakla yakalanan A.A. (19), Z.T. (17), A.B. (29), G.K. (17), S.A. (24) ve A.T. (18) adlı saldırganlar mağdur kadınlar tarafından teşhis edilince tutuklandılar.

  Mağdur kadınların ifadeleri, saldırganların tecavüzden son anda vazgeçtiklerini ortaya çıkardı. Mağdur kadınlardan biri şöyle dedi: ‘Kapı çaldı. S., kapıyı açmaya gitti. Bir süre sonra başına silah dayayan bir adamla geri döndü. Diğerleri de içeri girdi, hepimiz donduk kaldık. ‘Biz Narkotik polisiyiz. Hakkınızda bir ihbar var, her yeri arayacağız’ dediler. Bizi bir odaya kapattılar. Cep telefonlarımızı topladılar. Evi aramaya başladılar. Sözde uyuşturucu arıyorlardı. Birbirlerine ‘Komiserim!’ diye hitap ediyorlardı. İçlerinden şapkalı olan yanıma yaklaşıp ‘Sen bir şeyler saklıyorsun galiba’ diyerek oramı buramı ellemeye başladı. Tam yere yatırıp tecavüz edecekken diğeri ona seslenip ‘Bırak şimdi tecavüzü, işimiz var. Zaten bunlar güzel değil, bu paralarla daha güzelleriyle birlikte oluruz’ diye bağırınca vazgeçip beni bıraktı.’

  Tokat atıp gittiler

  Evde yarım saat kalan saldırganların herkesi sıraya dizdiğini söyleyen bir başka mağdur kadın ise ‘Çantamızdaki para ve üzerimizdeki ziynet eşyalarını aldılar. Daha sonra bize tokat atıp tehditler savurduktan sonra evden ayrıldılar’ dedi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı