Gündem Haberleri

  Tecavüzcü cüce

  Hürriyet Haber
  25.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Arabasına aldığı 1 metre 69 santim boyundaki fahişeye aracının arka koltuğunda iki kez tecavüz eden 103 santimlik cüce, Almanya'da günün konusu oldu.

  İlginç olay, şöyle meydana geldi: ‘Almanya’nın en kısa seks gangsteri' olarak nitelendirilen 30 yaşındaki Uwe S., olay günü arkadaşı 29 yaşındaki Heinz S. ile birlikte çapkınlık yapmak üzere Bensheim'den Frankfurt'a geldi. Frankfurt garı civarında anlaştıkları bir fahişenin 100 markı alıp kaçması iki arkadaşı feci şekilde kızdırdı. Daha sonra cüce ile arkadaşı 43 yaşındaki Gaby K. adlı hayat kadınını otomobile alıp Bensheim'e doğru yola çıktılar.

  İki kez tecavüz etti

  1 metre 69 santimetre boyundaki hayat kadınıyla arka koltuğa geçen cüce, başka kadına parasına kaptırmanın hırsını fahişeye iki kez tecavüz ederek çıkardı. Cüce ve arkadaşı fahişenin 100 Markı'nı gasp edip, kadını otomobilden atarak, sırra kadem bastılar. Kadının verdiği ifade üzerine tecavüzcü cüceyle arkadaşı yakayı ele verdiler. Uwe S. ve arkadaşı mahkemede hayat kadınıyla anlaşarak birlikte olduklarını öne sürerek suçlamayı reddettiler.

  Boyu çeşmeye yetmiyor

  Bu ifadeleri inandırıcı bulmayan Darmstadt Eyalet Mahkemesi hakimi, Uwe S.'yi 3 yıl, arkadaşına ise daha önceden tecil edilen cezaları da ekleyerek 3 yıl 4 ay hapis cezası verdi. Cezaevi şartlarından şikayetçi olan tutuklu cüce, hapishanedeki çeşme, masa, sandalye, ranza gibi tüm eşyaların normal boydakilere göre olduğunu belirterek ‘‘Boyum çeşmeye yetmediği için serbest bırakılmamı istiyorum’’ dedi. Mahkeme, hapishane şartlarının Uwe'ye uygun olup olmadığına daha sonra karar verecek.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı