Gündem Haberleri

  Tecavüz etti dedi hákim inanmadı

  İsmail AKDUMAN/DHA
  15.02.2005 - 01:47 | Son Güncelleme:

  Samsun’da, evli komşusu 32 yaşındaki S.K.’yı kaçırıp üç gün alıkoyduğu ve tecavüz ettiği iddiasıyla üç aydır tutuklu olarak yargılanan Selahattin Bozel (33) beraat etti.

  Samsun 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ‘zorla kaçırıp alıkoymak’ ve ‘tecavüz’ suçlarından 22 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Bozel, dün son kez hakim karşısına çıktı.

  Eşini öldürmemi istedi

  Suçlamaları kabul etmeyen Bozel, ‘S.K. ile ilişkimiz bir yıldır devam ediyordu. Kendi evinde bile onunla ilişkiye girdim. Anlaşarak kaçtık. Üç gün içinde iki kez ilişkiye girdik. S.K., ‘Eşimi öldürüp, kurtulalım. Biz de evleniriz’ dedi. Teklifi kabul etmedim ve onu evine bıraktım. Zorla kendisine hiçbir şey yapmadım. Bana iftira attı’ dedi.

  Zorla arabaya bindirdi

  Duruşmaya katılan S.K. ise sanığın yalan söylediğini ileri sürerek, ‘Beni zorla kaçırıp bir arabaya bindirdi. İki gün boyunca da bana tecavüz etti. ‘Kimseye söylemeyeceğim’ deyince bıraktı’ dedi. Tanıkları da dinleyen mahkeme heyeti, zorla kaçırma ve tecavüz olayının gerçekleşmediğine kanaat getirip, Bozel’in beraatine karar verdi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı