Gündem Haberleri

  Taziye ziyaretinde cinayet

  A.A.
  31.01.2012 - 19:16 | Son Güncelleme:

  Denizli'de iki arkadaş arasında cenaze evinde başlayan tartışmanın sokakta devam etmesi sonucu, bir kişi bıçaklanarak öldürüldü, iki kişi yaralandı.

  İstiklal Mahallesi'nde yakınını kaybeden arkadaşının evine taziyeye giden Hasan Öngören (32), kardeşi Uğur Öngören (28) ve arkadaşı İbrahim Karakaya (30), kendileri gibi taziye ziyaretine gelen arkadaşları Y.D. ile (32) alkollü olduğunu iddia ederek tartıştı.

  Cenaze evinde bulunanların yatıştırdığı tartışmanın ardından Hasan Öngören, kardeşi ve arkadaşı, çıkışta sokakta yeniden Y.D. ve yanında bulunan kardeşi O.D. (30) ile karşılaştı. Arkadaşlar arasındaki tartışma kavgaya dönüşürken, Hasan Öngören kalbinden, kardeşi Uğur Öngören sırtından, arkadaşları İbrahim Karakaya ise kalçasından bıçaklandı.

  Zanlı kardeşler Y.D. ile O.D. olay yerinden kaçtı, ağır yaralanan Hasan Öngören ise kaldırıldığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nden yaşamını yitirdi.
  Yaralanan Uğur Öngören ve İbrahim Karakaya'nın tedavisine aynı hastanede devam edilirken, polis kaçak iki kardeşin yakalanması için soruşturma başlattı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı