GeriGündem Tatili düşünen kahraman olamaz!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatili düşünen kahraman olamaz!

Tatili düşünen kahraman olamaz!
refid:12928434 ilişkili resim dosyası

Meclisi birbirine katan Demokratik Açılım'ın genel görüşmesinin tarihi Kurtlar Vadisi'ne takıldı... Kamuoyuna da mesaj vermek istediklerini söyleyen Ak Parti yöneticileri, "Genel görüşmenin yapılacağı saat, Kurtlar Vadisi’nin yayında olduğu saatle çakışıyormuş. TBMM TV’nin reytingi çok düşebilir, erteledik" dedi!

İşte demokratik açılımı erteleten bölüm / Video

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm / Foto Galeri

TBMM'de önceki gün ön görüşmeleri oldukça gergin geçen Demokratik Açılım'ın genel görüşmesinin ne zaman yapılacağı adeta yılan hikayesine döndü. En sonunda karar verildi verilmesine ama, kimin aklına gelirdi ki bir dizi, görüşmenin yarın yapılması için gerekçe olsun...

TAKVİM SIKIŞTI!

TBMM içtüzüğüne göre, Demokratik Açılım'ın genel görüşmesi, ön görüşmenin üzerinden 48 saat geçtikten sonra yapılabiliyor. 48 saatlik sürenin bugün 21.30’da dolacak olması, genel görüşmenin gece yarısı yapılması sonucunu doğurdu.

VATANDAŞ İZLEMEZ

Yöneticiler, görüşmenin 02.00’ye kadar süreceğini, Başbakan kürsüye çıktığında gece yarısı olacağını hesapladı. Ak Parti yöneticileri, “Kamuoyuna da mesaj vermek istiyoruz. Bu saatler vatandaşın izlemesi için çok geç. Ayrıca Kurtlar Vadisi’yle de çakışıyormuş, TBMM TV’nin reytingi çok düşebilir, erteledik” dediler.

Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz sözü sizce hangisi?» Anket Sonuçları


Yorumları Göster
Yorumları Gizle