Gündem Haberleri

  Tatilciler dönüş yolunda

  AA/DHA
  21.05.2017 - 20:47 | Son Güncelleme:

  Hafta sonunun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile birleşmesiyle 3 günlük tatili fırsat bilen vatandaşlar, dönüş yolunda İzmit TEM otoyolunda yoğunluk oluşturdu. 

  Çeşitli kentlerde tatilini geçiren vatandaşların dönüşe geçmesiyle TEM otoyolunun İzmit Bekirdere rampasında İstanbul istikametinde uzun araç kuyrukları meydana geldi. 

  Bazı kamyon ve tırların, yoğunluk nedeniyle emniyet şeridi ve dinlenme tesislerinde beklediği görüldü.

  TEM otoyolunun Ankara istikametinde ise trafik akışında aksama yaşanmadığı gözlendi.

  Anadolu Otoyolu’nun Gerede Kavşağında trafik yoğunluğu

  Ankara'nın Çamlıdere İlçesi Tatlak köprüsü bölgesinde üst yapı çalışmaları nedeniyle Anadolu Otoyolu İstanbul-Ankara istikametinde trafik yoğunluğu yaşandı.

  Karayolları Genel Müdürlüğü de konuyla ilgili 17 Mayıs Çarşamba günü yaptığı duyuruda bölgede üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşımın diğer istikametten iki yönlü olarak sağlandığını duyurmuştu. Çalışmaların bir ay süreceği belirtilmişti.

  Karayolları Genel Müdürlüğü’nün duyurusu şu şekilde:

  "Anadolu Otoyolunun Çamlıdere Kavşağı-Gerede Kavşağı Kesimi arasında bulunan Tatlak Köprüsü üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır. (17.05.2017-17.06.2017)"

  Etiketler: tatil , son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı