GeriGündem Tatiana’nın fidye oyunu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tatiana’nın fidye oyunu

Tatiana’nın fidye oyunu
refid:14574004 ilişkili resim dosyası

RUS polisi, Türkiye’ye başvurarak 10 Nisan’da Antalya’ya gelen Tatiana Fedotova’nın (38) kaybolduğunu, Moskova’daki babasından 2 milyon ruble (105 bin TL) fidye istendiğini söyledi.

Soruşturma başlatıldı. Baba Valeri Fedotova kızının 13 Nisan’da aradığını, trafik kazası yaptığını söyleyerek para istediğini, bir gün sonra arayan bir erkeğin ise kızını kaçırdığını söyleyip 2 milyon ruble istediğini anlattı. Telefonların İstanbul’daki farklı ankesörlü telefonlardan açıldığı belirlendi. Polis, baba ile irtibata geçilerek fidye teklifini kabul etmiş gibi davranmasını istendi.
Kremlin Meydanı’nda basıldılar
Fidyenin Moskova’daki Kremlin Meydanı’nda verilmesi kararlaştırıldı. Rus polisi, parayı almaya gelen 4 Azeri’yi gözaltına aldı. Bu kişiler, Fedotova’nın sevgilisi Cafer S. (35) tarafından gönderildiklerini söyledi. Cafer S. önceki sabah Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Moskova uçağına binmek üzereyken sevgilisi Fedotova ile yakalandı. Çiftin, kaçırılma konusunda yalan söylediği, fidye parasıyla Antalya’da ev almak istedikleri ortaya çıktı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle