Gündem Haberleri

  Tartıştı, pompalıyla geri dönüp vurdu

  Hakan ÇELİKBAŞ/DHA
  01.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İki sevgili yürürken yanlarından bir motosiklet hızla geçince tartışma çıktı. Sinirlenen motosikletli eve gidip pompalı tüfekle döndü ve ateş açtı. Sevgililer hastaneye kaldırıldı, ertesi gün teslim olan motosikletli “Küfrettiler” dedi.

  SAMSUN’un İlkadım İlçesi’nde önceki akşam Durmuş Demircan (26) ile kız arkadaşı Hülya Kertis (20) yolda yürürken yanlarından hızlı geçen motosikletli Orhan Erkak (26) ile tartıştılar. Gerginleşen tartışma sonrası evine giden Orhan Erkak elinde pompalı tüfekle geri döndü. Erkak, annesi ve eşine küfrettikleri iddiasıyla pompalı tüfekle Demircan ve Kertis’e ateş etti.

  Polise gidip teslim oldu

  Hülya Kertis karın boşluğundan, Durmuş Demircan ise sol bacağından yaralandı. Yaralılar, Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Kaçan Erkak, dün giderek teslim olduğu karakolda, “Motosikletimle geziyordum. Bu kişiler yolda yürüyorlardı ve bana yavaş git deyip hakaret ettiler. Tartışıp ayrıldık. Arkamdan anneme ve eşime küfredip, bana taş attı. Ben de onlara ateş ettim. Amacım korkutmaktı” diye ifade verdi. Soruşturma sürüyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı