Gündem Haberleri

  TARTIŞILAN İSİMLER

  Hürriyet Haber
  12.06.2013 - 12:38 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Taksim Gezi Parkı ile ilgili 20 kişilik heyetin yanı sıra Hasan Kaçan, Necati Şaşmaz ve Gökhan Özoğuz'u kabul edecek.Başbakan ayrıca 'Gezi ' olaylarını konuşmak için Perşembe günü Hülya Avşar'a randevu verdi.

  Necati Şaşmaz ve Hülya Avşar'ın Başbakan ile 'Gezi Parkı' nı konuşacak olması sosyal medyada büyük tartışma yarattı. 

  İşte tepkinin nedenleri:

  GEZİ PARKI'NA YARDIM ETMEDİK

  Necati Şaşmaz'ın ortak olduğu Pana Film, Taksim'de 15 gündür devam eden Gezi Parkı olaylarına destek verdiği ve dizi ekibinin eylemcilere çadır, gaz maskesi, ısıtıcı ve gıda malzemesi gönderdiği haberleri büyük tepki göstermişti. Şirket yaptığı açıklamada  "Kurumsal bir destek ya da organizasyonumuz söz konusu değil. Ancak dizi ekibinden bazı oyuncular Gezi Parkı eylemcilerini ziyaret etmiş olabilir. Şahsi destekler bizi bağlamaz" demişti.

  KOMŞUSUNUN 13 AĞACINI KESTİRMİŞTİ

  Gezi Parkı için perşembe günü Başbakan ile görüşecek olan Hülya Avşar'ın yıllar önce komşusuyla 'ağaç kesme' yüzünden mahkemelik olması bu olayla birlikte tekrar gündeme geldi.

  2002 yılında yaşanan olayda Hülya Avşar'ın komşusu '13 tane ağacımı kesti ve yerlerine duvar yaptı' iddiasıyla ünlü şanatçı hakkında suç duyurusunda bulunmuş açılan davada mahkeme Hülya Avşar haksız bularak12 bin 295 TL ödemesine hükmetti.

   

   

   

   

   

   

   

    

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı