Gündem Haberleri

  Tarkan Rusya’yı fena salladı

  Hürriyet Haber
  22.11.2009 - 13:40 | Son Güncelleme:

  Rusya'da "Doğu'nun Prensi" olarak tanınan şarkıcı Tarkan, başkent Moskova'da verdiği konserle Rus hayranlarını coşturdu.

  Megastar'dan en güzel kareler / Foto Galeri

   

  Tarkan, Rusya'daki konser turnesinin son ayağı olan Moskova'daki "Crocus City Hall" fuar merkezindeki konser salonunda yaklaşık 4 bin kişiye eski ve yeni parçalarını seslendirdi.

  Ünlü sanatçı , sahneye ilk çıktığında taktığı şapka ve dansıyla popun kralı Michael Jackson'u anımsatırken, sahnede genellikle İngilizce konuşup, bazen de Rusça ‘Spasiba', (teşekkür ederim) dedi. Tarkan’ın sahneye çıkmasıyla yer yerinden oynarken sahnede Rus hayranların Türk bayrağını dalgalandırması ve Tarkan’a Türkçe ‘Seni seviyorum' diye bağırmaları dikkatlerden kaçmadı.

   

  Tarkan, konser boyunca eski şarkılarının yanı sıra İngilizce albümünden de parçalar seslendirerek izleyenleri kendinden geçirtti.

   

  Konser sonunda ise, hayranlarıyla vedalaşıp onlara iyi geceler diledikten sonra hayranların büyük isteği üzerine tekrar sahne perdelerini açtırıp sahneye hayranlarının karşısına çıktı ve hayranlarının istek parçası olan ‘Kuzu kuzu' şarkısını söyledi.

   

  En sonunda da Rusya’ya sık sık konsere gelmeye alışan Tarkan, diğer bir konserde buluşmak üzere diyerek Rusya’daki hayranlarıyla vedalaştı.

   

  Ünlü sanatçıyı çok sevdiklerini ve daha sık Rusya'ya gelmesini isteyen Rus hayranları, onun bir Rus sanatçısı olarak gördüklerini ve son günlerde Rus TV kanallarında dönen portakal reklamında sanatçının Rusça şarkı söylemesine bayıldıklarını söyledi
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı