Gündem Haberleri

  Tarkan konserinde 'Gezi Parkı'

  Hürriyet Haber
  05.09.2013 - 15:24 | Son Güncelleme:

  Megastar Tarkan'ın önceki gece Harbiye'de gerçekleştirdiği konsere Gezi Parkı sloganları damgasını vurdu.

  'Megastar'ın konsere devam ettiği esnada, sahnedeki ekranda gösterilmeye başlayan Gezi Parkı görüntülerinin ardından seyirciler arasından 'Her yer Taksim, her yer direniş ' sloganları yükselmeye başladı.


  EKRANDAN GEZİ PARKI GÖRÜNTÜLERİ VERİLDİ


  Radikal'de yer alan habere göre, Gezi Parkı eylemlerinin ilk günlerinde protestoculara verdiği destekle gündeme gelen Tarkan'ın konseri sırasında, Geleneksel Harbiye Açıkhava Konserleri'nin son günü için özel olarak hazırlanan Doğa Derneği'nin kısa filmi gösterime girdiği anda konseri izlemeye gelen binlerce kişi tarafından 'Gezi Parkı' sloganları atılmaya başlandı.


  Ünlü sanatçı önceden, 5-7 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan doğa konserlerini Gezi parkı eylemlerine destek vermek amacıyla ileri bir tarihe ertelemiş, hatta; bu doğrultuda Taksim'e de giden Tarkan; 'Burada doğa severler ile birlikte kol kola omuz omuza ol mak son derece önemli. Yaşadığım sürece doğaya ve çevreye olan duyarlılığım devam edecek. Bence bu konuda herkes biraz daha duyarlı olabilir' demişti.

  Tarkan konserinde Gezi Parkı

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı