Gündem Haberleri

  Tanrıverdi: Son terör olayları PKK'nın boyunu aşar

  Vehbi SARIHAN/ MANİSA, (DHA)
  08.08.2012 - 00:26 | Son Güncelleme:

  MANİSA’da, taziye ziyaretinde bulunduğu şehit evinde konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, "Son Terör olayları PKK’nın boyunu aşan bir terör olayıdır. Bu PKK’nın boyunu aşmaktadır" dedi.

  Hakkari’nin Yükseova İlçesi’nde Jandarma Genel Komutanlığı’na ait S-70 skorsky tipi nakliye helikopterinin düşmesi sonucu şehit olan askerlerden Muhammet Şahin’in Sarıgöl İlçesi’ne bağlı Yeşiltepe Köyü’ndeki baba evini, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ziyaret etti. Şehit ailesine taziyede bulunan Tanrıverdi, "Hepimizin başı sağolsun. Şehidimiz Muhammet Şahin ülkemizin bölünmez bütünlüğü için şehit oldu. Mekanı cennet olsun. Terör örgütlerinin Ramazan ayında saldırması, islam düşmanı olduğunu göstermektedir. Terör nereden gelirse gelsin lanetliyoruz. Terörü sonlandırmak için başta başbakanımız ve hükümetimiz büyük gayret göstermektedir. Terör insanlık dışıdır. Terörü sonlandıracağız" dedi.

  Son terör olaylarının PKK’nın boyunu aştığını söyleyen Hüseyin Tanrıverdi, "Terör olayı var, ama bu PKK’nın boyunu aşmaktadır. Teröre kim, nerede, hangi ülke destek veriyorsa, Türkiye gerekli önlemleri alacaktır" dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı