Gündem Haberleri

  Tanju'nun gözaltına alındığı operasyonlar devam ediyor

  Hürriyet Haber
  12.06.2017 - 17:40 | Son Güncelleme:

  Eski futbolcu Tanju Çolak'ın da gözaltına alındığı Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen operasyon sürüyor. Gözaltı sayısının 30'a yükseldiği operasyon kapsamında bazı ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda 21 ruhsatsız tabanca, 1 kurusıkı tabanca, 3 çelik yelek ile çok sayıda mermi ve 200 bin lira ele geçirildi. Suç örgütü üyelerinden birine ait çiftlik evine düzenlenen baskında TOMA da kullanıldı

  Eski futbolcu Tanju Çolak'ın gözaltına alındığı Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yürütülen operasyon devam ediyor. Gözaltı sayısının 30'a yükseldiği operasyon kapsamında bazı ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda çok sayıda tabanca, mermi ve nakit ele geçirildi.

  ANKARA'DA 'KÜRT AHMET' GRUBU OLARAK BİLİNİYOR

  AA'nın haberine göre Ankara genelinde faaliyet gösteren ve liderliğini Şahin T'nin yaptığı, 'Kürt Ahmet' grubu olarak bilinen suç örgütüne yönelik operasyon sürüyor. Ankara merkezli, 10 Haziran'da başlatılan operasyon kapsamında, haklarında yakalama kararı bulunan şüphelilere ait adreslerde yapılan aramalarda, 21 ruhsatsız tabanca, 1 kurusıkı tabanca, 3 çelik yelek, uzun namlulu silah dürbünü, çok sayıda mermi, çek, senet ve başkalarına ait tapu asılları ile fotokopileri ele geçirildi.

  Ayrıca örgütün kasası olduğu değerlendirilen Ö.M.K ve Ü.B isimli şahısların ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda ele geçen 200 bin liraya el konuldu.

  TOMA DESTEKLİ OPERASYON

  Operasyon kapsamında suç örgütü üyelerinden birine ait çiftlik evine düzenlenen baskın sırasında 15 Temmuz şehitlerinden Emniyet Amiri Cüneyt Bursa'nın adının verildiği Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) da kullanıldı.

  Tanju Çolakın neden gözaltına alındığı belli olduTanju Çolak'ın neden gözaltına alındığı belli oldu

  Tanjunun gözaltına alındığı operasyonlar devam ediyor

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı