Gündem Haberleri

  Taksim'de şok iddia! Gençlere yaklaşık 50-100 lira teklif etti...

  İHA
  23.10.2017 - 10:38 | Son Güncelleme:

  Taksim Meydanı’nda takım elbiseli bir adamın, 18-20 yaşlarındaki genç erkeklerin yanına yaklaşıp iltifatlar ettikten sonra para karşılığında görüşme talebinde bulunduğu iddia edildi.

  İHA'nın haberine göre Taksim Meydanı’nda gençlerin yanına yaklaşan bir adamın iltifatlar ettiği, ardından para teklif ederek görüşme talebinde bulunduğu öne sürüldü.

  Taksim’de yaşlı adamın sapıklık yaptığı iddiası Taksim Meydanı’nda takım elbiseli yaşlı bir adamın, 18-20 yaşlarındaki genç erkeklerin yanına yaklaşıp onlara iltifatlar ettikten sonra para karşılığında görüşme talep ettiği iddia edildi. Birçok kez gençlerin yanına yaklaşarak onlarla konuşmaya çalışması kameralara yansıyan adamın konuştuğu bir genç ise, adamın kendisine iltifat ederek para karşılığında görüşmek istediğini söylediğini ifade etti. Adamın konuştuğu bir genç, “Bana saçma sapan şeyler söyledi. Çok yakışıklısın, tatlısın dedi. Bana her buluşmamızda sana 50-100 lira para veririm dedi. Bende ona karşıdan baktığın zaman ben öyle birine benzemiyorum dedim. Ondan sonra cep telefonumu istedi. Bende vermeyince kalktı gitti” dedi. Polis ekipleri yaşlı adamın yakalamak için çalışma başlattı.  “Her buluşmamızda sana 50-100 lira para veririm”

  Adamın konuştuğu bir genç, “Bana saçma sapan şeyler söyledi. Çok yakışıklısın, tatlısın dedi. Bana "Her buluşmamızda sana 50-100 lira para veririm" dedi. Ben de ona "Karşıdan baktığın zaman ben öyle birine benzemiyorum" dedim. Ondan sonra cep telefonumu istedi. Ben de vermeyince kalktı gitti” dedi.

  Polis ekipleri yaşlı adamı yakalamak için çalışma başlattı.

  Etiketler: para teklifi , adam , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı