GeriGündem Taksim İlk Yardım Hastanesi yangın sonrası havadan görüntülendi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Taksim İlk Yardım Hastanesi yangın sonrası havadan görüntülendi

Taksim İlk Yardım Hastanesi yangın sonrası havadan görüntülendi

Gaziosmanpaşa'daki Taksim İlk Yardım Hastanesi'nde dün akşam çıkan yangında itfaiyenin çalışmaları sabaha kadar sürerken, hastanenin son hali havadan görüntülendi.

Gaziosmanpaşa'daki Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün akşam saatlerinde yangın çıkmış, yaşanan panik anları kameralarca kaydedilmişti. İtfaiye ekipleri bu sabah saatlerine kadar çalışmalarını sürdürdü. Yangın sonrası hastanenin son durumu ise sabah havadan görüntülendi. Yangında hastanenin dış kısmının büyük bölümünün yandığı görülürken, polis hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Taksim İlk Yardım Hastanesi yangın sonrası havadan görüntülendi Gaziosmanpaşa'da bulunan Taksim İlk Yardım Hastanesi'nde dün akşam çıkan yangın sonrası itfaieyin çalışmaları sabaha kadar sürerken, hastanenin sabah olması ile birlikte son hali havadan görüntülendi. Gaziosmanpaşa'daki Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dün akşam saatlerinde yangın çıkmış, yaşanan panik anları ise kameralarca kaydedilmişti. İtfaiye ekipleri bu sabah saatlerine kadar çalışmalarını sürdürmüştü. Yangnın hastaneye getirdiği durum ise bu sabah havadan çekilen görüntülerde kaydedildi. Hastanenin dış kısmının büyük bölümünün yandığı görülürken, polisin geniş güvenlik önlemi de görülüyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle