Gündem Haberleri

  Tacizden kaçtı geçitten uçtu

  Hürriyet Haber
  12.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Peşine takılan erkekten kaçmaya çalışan teknik ressam, 10 metrelik merdivenlerden uçtu. Tacizci kaçarken, ressam kızın belinde ve bacaklarında kırıklar oluştu.

  KIZILTOPRAK’ta bir inşaat şirketinde çalışan teknik ressam Çiğdem Tellioğlu (23), dün sabah 05.30’da şiddetli baş ağrısı yüzünden Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne gitti. Feneryolu’nda yakınlarının yanında kalan Tellioğlu, tedavisini yaptırdıktan sonra eve dönmek için Tıbbiye Caddesi’ne çıktı. Kimliği henüz belirlenemeyen bir erkek, Tellioğlu’nu takip etmeye başladı.

  Peşini bırakmadı

  "Gel buraya" diyerek arkasından gelen tacizciden kurtulmak için acele eden Tellioğlu, geçidin yanındaki merdivenlerden 10 metre aşağı uçtu. Tacizci hızla olay yerinden kaçarken ağır yaralanan Tellioğlu, Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. Belinde ve bacaklarında kırıklar olduğu belirlenen Çiğdem Tellioğlu ameliyata alınmadan önce başından geçenleri, "Mavi gömlekli biri takip ediyordu. Arkamdan hızlı adımlarla gelip bana ’Gel buraya’ dedi. Çok korktum. Ben hızlandıkça o da hızlandı. Heyecanlandım. Bir anda bir boşluktan aşağı düştüm" diye anlattı. Polis tacizciyi arıyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı