Gündem Haberleri

  Tacizci baba tutuklandı

  Ceylan SEVER/ İSTANBUL
  28.06.2017 - 21:32 | Son Güncelleme:

  İSTANBUL’da yaşayan G.Ö. (35) kocası K.Ö.’den 14 yaşındaki biri kız olan ikizlerini ve onlardan 1 yaş küçük olan erkek çocuklarını taciz ettiği iddiasıyla Güngören Çocuk Büro Amirliği’ne giderek şikâyetçi oldu. Anne G.Ö., kızı B.Ö.’nün polis olmak istediğini ve bu olayın siciline yansıyacağını düşündüğünden şikâyetçi olmak için çocuklarını 5 ay boyunca ikna edemediğini aktardı. Annenin şikâyeti üzerine başlatılan soruşturma kapsamında 3 kardeşin uzman görüşmeciler eşliğinde ifadesi alındı.

  Şüpheli K.Ö. ise savcılıkta verdiği ifadesinde “10 yıldan beri eşimle aramızda geçimsizlik var. Ancak çocuklarımla bir problemimiz yok. Çocuklarım annelerinin dolduruşuyla benim hakkımda bu tür iddialarda bulunmuşlardır. Telefonumda internetten indirdiğim kadınlara ait çıplak resimler var. Nasıl olmuşsa kızım görmüş” diyerek suçlamaları reddetti

  Nöbetçi 3. Sulh Ceza Hâkimliği’nce şüpheli K.Ö.’nün üzerine atılı suçunun niteliği, mağdurların babalarına yönelik böyle bir iftirada bulunmalarını gerektirecek dosya içerisinde somut bir delil olmadığı, suçla ilgili kuvvetli suç şüphesini gösteren deliller olduğu gerekçesiyle tutuklu yargılanmasına karar verdi. 

  Etiketler: gazetehaberleri , taciz , baba , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı