GeriGündem T-Systems'den kurumsal performans çözümleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

T-Systems'den kurumsal performans çözümleri

T-Systems, SAP Türkiye ile mevcut "Servis İş Ortaklığı" kapsamında SAP NetWeaver bileşenleri için Özel Ekspertiz Programı Çerçeve Protokolü imzaladı. İmzalanan protokole göre T-Systems, SAP NetWeaver'ın Bilgi Entegrasyonu - Analitikler (SAP BW, SAP SEM-BPS) ve Süreç Entegrasyonu (SAP XI, WAS) bileşenleri alanında SAP Türkiye'nin "Özel Ekspertiz İş Ortağı" oldu.

Bu işbirliği çerçevesinde SAP ve T-Systems, ilgili alanlarda proje ve referans sayısını artırmak ve Türkiye'de yeterli uygulama bilgi birikimini oluşturabilmek üzere SAP NetWeaver bileşenlerine yönelik eğitim, pazarlama ve ortak satış ana başlıklarında birlikte hareket edecek.

Protokol kapsamında planlanan ve 13 Temmuz'da başlayan eğitim programının, Kasım sonuna kadar devam etmesi öngörülüyor. Mevcut ve potansiyel SAP müşterilerine yönelik hazırlanan "NetWeaver Üçlemesi" toplantılarının ilki, Bilgi Entegrasyonu bileşeni için, 27 Eylül'de Swissôtel'de gerçekleştirilecek. T-Systems bu çalışmada "Kurumsal Performansınızı Artıracak Bütçe/Simulasyon ve İş Zekası Uygulamaları" konulu bir sunum yapacak. İş analitiği çözümlerinin detaylı olarak anlatılacağı etkinlik boyunca T-Systems standı da ziyaret edilebilecek.

Kullanıcı Entegrasyonu bileşenine yönelik toplantı 27 Ekim'de, Süreç Entegrasyonu konulu toplantı ise 1 Aralık'ta düzenlenecek.

SAP NetWeaver Özel Ekspertiz Programı

SAP iş ortaklarının farklı SAP çözümleri ve dikey sektörler özelinde uzmanlaşmasını hedefleyen "Özel Ekspertiz İş Ortağı" programı, Türkiye'de ilk olarak SAP NetWeaver bileşenleri için başlatıldı. Program, SAP NetWeaver platformuna yatırım yapan ve bu teknolojileri en verimli şekilde uygulama yetisine sahip iş ortakları oluşturmayı hedefliyor.

"Özel Ekspertiz İş Ortakları", SAP NetWeaver platformundaki teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamak üzere SAP tarafından destekleniyor. SAP NetWeaver platformunda uzmanlaşan iş ortakları, uzmanlaştıkları alanda hızlı uygulama yapmayı, sonuç garantili ve şirketlerin yatırımlarının karşılığını güvenli bir şekilde alabilecekleri projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor.

"SAP NetWeaver Özel Ekspertiz İş Ortakları", Bilgi Entegrasyonu - Analitikler (BW, SEM-BPS), Kullanıcı Entegrasyonu (EP, SAP Mobil Teknolojileri) ve Süreç Entegrasyonu (XI, WAS) olmak üzere 3 alt kategoride toplanıyor.

SAP NetWeaver, SAP çözümlerinin mevcut uygulamalarla entegrasyonunu sağlayarak çoklu sistemlerde sıkışmış verileri uyumlu hale getiriyor; mevcut rakipler arasındaki en iyi iş zekası, bilgi yönetimi ve ana veri yönetimi metotları ile, firmalara operasyon ve rekabet avantajı sunuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle