Gündem Haberleri

  Susan Miller - Gezegenler mızmızlık yapıyor

  Hürriyet Haber
  29.06.2013 - 06:54 | Son Güncelleme:

  Gezegenlerin tatsız hareketleri aksamalara ve gecikmelere sebep olabilir. Maddi konularda harcamalara dikkat etmekte fayda var.

   23607563

  Sürtüşme yaşayabilirsiniz 
  KOÇ
  Gezegenler bu hafta tatsız olabilir. Özellikle 1-3-4 Temmuz’a dikkat. Pazartesi günü Güneş ve Plüto gökyüzünün tam zıt noktalarında duracağından patronunuz ya da müşterinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Bu durum ayın 3’ü ve 4’ünde daha da sertleşebilir. Temkinli ve sakin davranmaya özen gösterin.

  Seyahat dönemi
  BOĞA
  Bu hafta seyahat etmek için yılın en iyi dönemi olabilir. Ama gezegenlerin mızmızlığı önünüze sorunlar çıkarabilir. Örneğin eğer otomobille gidecekseniz, mutlaka önceden bakımını yaptırın. Ya da cep telefonunuzun şarjına dikkat edin. 6-7 Temmuz ise çok iyi geçecek. Öncesinde yaşadığınız tüm olumsuzlukları unutacaksınız.

  Parasal konulara dikkat
  İKİZLER
  Devam eden kozmik fırtınalar sebebiyle parasal konuları yakından takip etmenizde fayda var. Pazartesi günü Güneş ve Plüto’nun konumu sebebiyle kredi, borç ya da alım-satım işleri için kimseye kanmayın. Ayın 3-4’ünde de beklenmedik para konuları doğabilir. Eğer bir arkadaşınız sizden borç isterse, tüm sözlere rağmen, o parayı bir daha göremeyeceğinize emin olun.

  Arkadaşlarla sorun çıkabilir
  YENGEÇ
  1 Temmuz’da Plüto ve Güneş’in konumundan dolayı iş ya da hayat arkadaşınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Onun her şeyi yönetmek istediğini fark etmek sizi rahatsız edebilir. 3-4 Temmuz’da şirketinizdeki üst düzey biri hakkında aklınızın ucundan geçmeyecek dedikodular duyabilirsiniz.

  Agresif tavırlara dikkat
  ASLAN
  Haftanın başını koruyucu gezegeniniz Jüpiter’in etkisiyle keyifli geçireceksiniz. Ama aynı zamanda Plüto ve Güneş’in konumu sebebiyle arada da olsa bazı diyaloglarda tansiyon yükselmeleri, alışılmadık durumlar yaşanabilir. Özellikle bir iş arkadaşınızın agresif tavırları sizi rahatsız edecek.

  Arkadaşlardan destek var
  BAŞAK
  Bu hafta, aslında sevgilinizden beklediğiniz desteği arkadaşlarınızdan alınca şaşıracaksınız. Çünkü her ne kadar fikirlerini size empoze etmesi hoşunuza gitmese de, bazı konularda bunu yapmasını bekliyorsunuz. Bu arada 3-4 Temmuz’da maddi durumlarda sorunlar yaşayabilirsiniz. Tüm bunların sonundaysa 6-7 Temmuz’da her şey beklediğiniz gibi olacak.

  Kariyerde yükselme olabilir
  TERAZİ
  Kariyerinizde beklediğiniz yükselmeler gerçekleşmek üzere. Bu yüzden tüm hafta çalışma eforunuzu yükseltin. Çünkü özellikle 8 Haziran’dan itibaren hayatınızdaki en büyük kariyer fırsatı size doğru gelmeye başlayacak. 3-4 Temmuz’da işler kötüye gidiyor gibi görünse de 6-7 Temmuz’u bekleyin. Her şey çok güzel olacak!

  Sabırlı olun
  AKREP

  Uzun zamandır görüşmeye çalıştığınız üst düzey yetkili size karşı hâlâ mesafesini koruyor. Yapmanız gereken tek şey, sabırlı olmak. Aklınızı bulandıracak fikirlerden uzaklaşıp biraz dinlenmeye çalışın. 6-7 Temmuz’da her şey normale dönecek.

  Tutumlu davranın
  YAY
  Haftanın başında hiç beklemediğiniz meblağda bir fatura ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden tutumlu davranmanızda fayda var. Özellikle 3-4 Temmuz’da harcamalarınıza dikkat edin. Çünkü bu durum ancak 7 Temmuz gibi düzelmeye başlayacak.

  Ilımlı olun
  OĞLAK
  1 Temmuz’da Plüto ve Güneş’in gökyüzündeki konumu vesilesiyle hiç beklemediğiniz bir arkadaşınız, sevgiliniz ya da iş arkadaşınızla yapacağınız görüşmenin ana konusu para olabilir. 3-4 Temmuz’da katılacağınız bir aile yemeğinde hoşlanmayacağınız konulardan bahsedilebilir. Sakin ve ılımlı olmaya çalışın. 6-7 Temmuz’da keyfinizi yerine getirecek şeyler olacak.

  Sakinliğinizi koruyun
  KOVA
  Bu hafta gezegenlerin konumu çok olumlu değil. Özellikle Plüto ve Güneş’in gökyüzündeki durumu sıkıntılı. Eğer bir iş arkadaşınızdan hiç beklemediğiniz kötü tavırlar görürseniz, bu tamamen elinizdeki projenin bir an önce bitirilmesi gerektiğinden. Bir an için dünyadaki herkesin çıldırdığını düşünebilirsiniz. Ama tüm sakinliğinizi korumaya çalışın.

  Keyifli zamanlar
  BALIK
  Haftabaşında sevdiğiniz kişiyle çok güzel ve özel zamanlar geçireceksiniz. Yapacağınız planlara arkadaşlarınızı dahil etmemeye çalışın. Gün

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı