Gündem Haberleri

  Survivor'da dünya rekoru

  Hürriyet Haber
  03.07.2012 - 11:40 | Son Güncelleme:

  Acun Ilıcalı, Survivor'ın finali için 150 kişilik ekibiyle Kıbrıs’a çıkarma yaptı. Üç yolcu uçağı kiralayan Acun Medya, misafirlerle birlikte 450 kişiyi de Kıbrıs’ta ağırladı. Ilıcalı, yarışma bütçesi ile dünya rekoru kırdı.

  100 GÜNDE 22 MİLYON LİRA HARCANDI

  Survivor için 18 milyon lirası Dominik Cumhuriyeti’ndeki prodüksiyon, 4 milyon lirası da ödüller olmak üzere toplamda 22 milyon lira harcama yapılarak tüm dünyadaki Survivor’ların rekoru kırıldı. Final bölümünde tam 590 bin SMS gönderildi.

  NİHAT KÖŞEYİ DÖNDÜ

  Survivor yarışmasını, ünlüler ekibinden oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya kazandı. Hasan ile birlikte halkın SMS oylamasına çıkan oyuncu Nihat Alptuğ Altınkaya, halktan aldığı SMS' lerin çoğunluğu ile Survivor'ın şampiyonu oldu.

  Survivor'dan şampiyonluk ödülü olarak 500 bin TL kazanan Nihat Altınkaya, ayrıca adada kaldığı süre için yaklaşık 200 bin TL alacak. 

  ŞAMPİYON BÖYLE AÇIKLANDI / WEB TV 

  NİHAT ANNESİYLE SURVIVOR'DA BULUŞMUŞTU  / WEB TV

         

  MERVE'DEN ŞOK AÇIKLAMA

  Survivor'dan elendikten sonra Acun Ilıcalı'yı, ekranda kendisinin kötü göstermekle suçlayan Merve Büyüksaraç, şaşırtan bir iddia ortaya attı. Büyüksaraç, twitter'da yazdığı mesajda , Acun Medya çalışanlarının kendisini yarışma sırasında yönlendirildiklerini iddia etti.  

  Survivorda dünya rekoru

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı