Gündem Haberleri

  Sürücülere acil uyarılar

  Hürriyet Haber
  08.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BİZLER Manavgat Şoförler Odası olarak, bugün kadar ilçemizin trafik sorunlarının başlıca nedenini, yollarımızın yetersizliğine bağlamıştık.

  Şimdi, üzülerek, bir kaç gün önce başımıza gelen trafik kazasından bahsetmek istiyorum. Sadece bizleri değil, tüm Türkiye'yi derin bir yasa boğan bu kazada, ne yazık ki, bir çok can kaybı ve büyük hasar meydana geldi.

  Gerek yollarımızın düzensizliği gerekse şoför arkadaşlarımızın dikkatsizliğini, her zaman olduğu gibi, yolcular canlarıyla ödediler.

  Dikkat çeken bir başka konu da, Antalya-Alanya-Manavgat karayolu üzerindeki çalışmaların, hala çok yavaş şekilde ilerlemesi.

  UYKUSUZ YOLA ÇIKMAYIN

  Bizler yetkilileri çalışmaların hızlandırılması için bir kez daha uyarıyoruz.

  Yaz ayına girmeden önce, yani turizm sezonu başlamadan, yollarımızda yapılacak değişiklikler, buraya gelecek olan turistlerde ve devamında, ülke kazancımızda da artışa neden olacak.

  Burada şoför arkadaşlarımızı tekrar uyarmak istiyorum. Lütfen uykunuzu almadan yola çıkmayın. Ayrıca otobüs frmalarının hepsi birer yedek şoför çalıştırmak zorunda. Uykusuzluk ve halsizlik, dikkat kaybının en önemli nedeni.

  Lütfen, herkes kendi üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getirsin, dikkatli olsun, kimse de bunu canı ile ödemesin.

  Konuk Yazar

  Mehmet ÜNAL

  Manavgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı