Gündem Haberleri

  SÜRPRİZ YAKINLAŞMA

  Hürriyet Haber
  25.09.2012 - 11:14 | Son Güncelleme:

  Geçen yaz Çeşme'de Çağatay Ulusoy'la şezlongta sarmaş dolaşa görüntülenen Berrak Tüzünataç'la yine Çeşme'de oyuncu Seda Bakan'la dudak dudağa yakalanan Can Bonomo, önceki akşam Beyoğlu'nda birlikte eğlendi. İkili, çevredekilere aldırmadan bol bol öpüşmesi dikkat çekti.

  Yaşadıkları aşklar geçen yaza damga vuran Berrak Tüzünataç'la Can Bonomo arasında ateş bacayı sardı. Yaz başında Çağatay Ulusoy'la Çeşme'de bir şezlongta sarmaş dolaş görüntülenen Tüzünataç, önceki günü Love Me Back adlı şarkısıyla bu yıl ülkemizi Eurovision'da temsil eden Can Bonomo'yla geçirdi. İkili önce Karaköy'de birlikte görüldü.

  BU GÖRÜNTÜLER ÇOK KONUŞULMUŞTU  

  HT Magazin'de yer alan habere göre; gündüz Bej Cafe'de birlikte yemek yiyen Berrak Tüzünataç ile Can Bonomo akşam ise Beyoğlu Hayal Kahvesi'ne gitti. Birlikte eğlenen Tüzünataç ile Bonomo, çevredekilerin bakışlarına aldırmadan bol bol öpüşmesi dikkat çekti. Mekanın dışında da samimi görüntüler sergileyen ikili daha sonra Beyoğlu'ndan birlikte ayrıldı. Tıpkı Tüzünataç gibi Can Bonomo'nun de geçen yaz Çeşme'de oyuncu Seda Bakan'la dudak dudağa fotoğrafları olay olmuştu.                

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı