Gündem Haberleri

  Suriyeli Ahmed’in 3 günlük rüyası bitti

  Mustafa OĞUZ/İZMİR, (DHA)
  30.07.2015 - 11:14 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de, mendil satmak istediği bir lokantadaki görevliler tarafından dövüldüğü haberleriyle gündeme gelen Suriyeli Ahmed, bir otelde üç gün misafir edildikten sonra, yeniden zor yaşamına geri döndü.

  Basmane semtinde ailesiyle birlikte yaşayan 14 yaşındaki Suriyeli Ahmed geçen hafta, mendil satmak istediği bir lokantada dayak yediği haberleriyle Türkiye’nin gündemine geldi.

  Çocuk, yaşadığı bu üzücü olayın ardından İzmir’deki Balçova Termal Tesisleri’nde üç gün misafir edildi. Suriyeli ailenin 5 çocuğundan biri olan Ahmed, hayatında ilk defa kardeşleriyle birlikte tatil yapmanın keyfini yaşadı. Rüya gibi üç gün geçiren Ahmed, tatil bitince yeniden Basmane’deki zor hayatına geri döndü. Yeniden hayatın gerçekleriyle karşı karşıya kalan Ahmed, "Kardeşlerimle birlikte otelin bahçesinde oynadık, havuzun tadını doyasını çıkardık, çok mutluyduk" dedi.

  ANNESİ 'SAHİP ÇIKTILAR' DEMİŞTİ

  Büyük tepki çeken esnaf dayağı sonrası sonrası küçük Ahmet ve ailesi büyük ilgi görmüştü. Ahmet'in annesi yaptığı açıklamada, "Başımıza gelen olaydan sonra hayatımız değişti. Başbakan, Cumhurbaşkanı bize sahip çıktı" demişti.

  Suriyeli Ahmed’in 3 günlük rüyası bitti
  .

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı