Gündem Haberleri

  Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! - 25 Mayıs Süper Loto sonuçları

  Hürriyet Haber
  25.05.2017 - 21:42 | Son Güncelleme:

  Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından her perşembe akşamı olduğu gibi bu akşamda çekildi ve büyük ikramiyeyi kazanan numaralar belirlendi. Binlerce vatandaşın büyük umutlarla oynadıkları Süper Loto çekiliş sonuçlarında yine heyecan doruktaydı. Peki, büyük ikramiye hangi şehire çıktı? İşte, büyük ikramiyeyi kazanan numaralar

  Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta perşembe akşamı çekilişi yapılan Süper Loto'da 25 Mayıs çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto çekiliş sonuçları bu hafta 6. kez devretti. büyük ikramiye tam tamına 11.696.444,85 TL'ye yükseldi. İşte, Süper Loto çekiliş sonuçlarında kazandıran numaralar.

  01 03 13 16 23 45

  SÜPER LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  18 MAYIS SÜPER LOTO SONUÇLARI

  6 bilen kişi sayısı : 5. Devir /// Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 9.261.878,09 TL
  5 bilen kişi sayısı : 52 /// Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 13.147,40 TL
  4 bilen kişi sayısı : 3.894 /// Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 189,00 TL
  3 bilen kişi sayısı : 86.704 /// Kişi başına düşen ikramiye tutarı: 14,60 TL

  SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

  Bir kuponda 6 adet kolon ve kolon başına toplam 54 adet sayı bulunur. Bir adet oynamak için bu sayılardan 6 adedi seçilip kalemle işaretlenir. İsterseniz kuponunuzu sen seç yöntemiyle terminale otomatik olarak doldurtabilirsiniz. Çoklu çekiliş işaretlerseniz aynı kuponu iki, üç yada dört haftalık oynayabilirsiniz.
  Eğer otomatik olarak makineye doldurtmak yerine kendiniz seçerek oynamak istiyorsanız; Bir kolonda mevcut olan 1′den 54′e kadar olan sayılardan altı adedini seçip işaretlemeniz yeterlidir. Seçtiğiniz sayıların üzerini kalemle işaretlemeniz suretiyle toplamda en az 3 adet doğru sayıyı tutturmanız gerekecektir. İkramiyeler toplamda 3, 4, 5 ve 6 adet sayıyı doğru tahmin edebilen katılımcılar arasında paylaştırılır. Elbette 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilen katılımcı büyük ikramiyeye hak kazanır. Büyük ikramiye milyon liranın üzerindedir.

  SÜPER LOTO İKRAMİYELERİ NEREDEN ALINIR

  Üç ve dört sayı kombinasyonu tutturan talihlilere ödemeler bayi kanalıyla yapılır. Beş bilen talihlilere ödeme bayi yada Milli Piyango İdaresince yapılır. Altı bilen talihlilerse ödemeyi direkt Milli Piyango Genel Müdürlüğünden alırlar.

  Çıkan ikramiyeler için zaman aşımı bir yıldır. Bu süre zarfında tahsil edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrayacağından tahsil edilemeyecektir. Kabul edilmeyecek olan sahte, üzerinde oynama yapılmış, zarar görmüş, zaman aşımına uğramış veya iptal edilmiş biletler için ödeme yapılmaz. Bir bilete ödeme yapılabilmesi için, mutlaka çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve ayrıca arka yüzündeki bilet no’sunun net okunacak kadar iyi durumda olması gerekir. 18 yaşından küçükler Süper Loto 6/54 oynayamazlar. İkramiye çıkan biletlerine ödeme yapılmasını isteyemezler. 18 yaşından küçüklere Süper Loto 6/54 oynatmak suçtur.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı