Gündem Haberleri

  Sümer Tilmaç bıçaklandı

  Namık Kemal KILINÇ/SERİK (Antalya), (DHA)
  16.01.2010 - 15:13 | Son Güncelleme:

  Antalya'nın Serik İlçesi'ne bağlı Karadayı Beldesi'nde çiftliği bulunan tiyatro ve sinema sanatçısı 64 yaşındaki Sümer Tilmaç, burada işletme müdürü olarak görevlendirdiği 52 yaşındaki Osman N.G. tarafından sağ bacağından bıçaklandı.

  Sümer Tilmaç, Serik'e bağlı Karadayı Beldesi'nde bulunan kendisine ail Melek Çiftliği'nde bugün saat 13.30 sıralarında İşletme Müdürü Osman N.G. ile çiftlik işleri yüzünden tartıştı. Tartışma kavgaya dönüştü ve Osman N.G., patronu Sümer Tilmaç'ı sağ bacağından bıçakladı. Tilmaç, çiftlikteki diğer çalışanları tarafından özel bir hastaneye götürülürken, Osman N.G. ise jandarma tarafından gözaltına alındı.
  Sümer Tilmaç'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

  'OLAY ŞAKALAŞMA YÜZÜNDEN OLDU'

  Sümer Tilmaç, olayın şakalaşma sonucu yaşandığını ileri sürdü. Tilmaç, "Tahtaya bıçak atıyorduk. Osman, tahtaya saplanan bıçağı çıkarmak isterken baldırıma rastgeldi. Önemli bir şey yok. Kasıt yok" dedi.

   

  Osman N.G. ise, "Dün gece arkadaşım ile birlikte alkol aldık. Çiftlikteki odada kalıyordum. Bugün sabah uyanamadım. Öğle saatlerinde sinirli bir şekilde odama geldi. İşlere sahip çıkmadığımı belirterek bağırıp çağırdı. Ben de karşılık verince kavga çıktı. Kendimi korumak için bıçağa sarıldım. Bıçak darbesi sağ baldırına denk gelmiş. Arbede sırasında arkadaşım da sol el avuç içinden yaralandı. Personel, Sümer Abi'yi bana karşı dolduruyor ve üzerime salıyor" diye konuştu.

   

  Tilmaç ile Osman N.G.'nin birbirlerinden şikayetçi olmadıkları kaydedildi. Serik İlçe Jandarma Komutanlığı'nda ifadesi alınan Osman N.G.de savcılığın talimatıyla serbest bırakıldı. Çiftliğin işlerinin kötü gitmesi nedeniyle Tilmaç ile Osman N.G.'nin aralarının açık olduğu ileri sürüldü.

      

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı