GeriGündem Sultan'ın kumasını oynayacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sultan'ın kumasını oynayacak

Sultan'ın kumasını oynayacak
refid:7756993 ilişkili resim dosyası

<1>Foto <1>galeri Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray ile sahnelerin ünlü yorumcusu Sibel Can, birlikte kamera karşısına geçecek. Bir aile dramının anlatıldığı dizide Can, Türkan Şoray'ın kuması olacak.

Sibel Can fotoğrafları için tıklayın

Sultanın kumasını oynayacak
Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray ile sahnelerin ünlü yorumcusu Sibel Can, ilk kez bir dizi film projesinde bir araya gelecek. Yapımcılığını Pastel Film'in üstlendiği, senaryosunu Nuran Devres'in yazdığı "Kuma" adlı dizi birkaç ay önce teklif alan iki sanatçı, geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek proje üzerine konuştular.

Sadece üç gala olacak
Ünlü sanatçı Sibel Can, Günay Restaorant'taki programını sadece üç galayla sınırlamak zorunda kaldığını söyledi. Can, "Yoğun bir istek var ama, işlerimin yoğunluğu nedeniyle bunu üç gala ile sınırlı tuttuk" dedi. Sahne öncesi gazeteciler ile röpörtaj yapan Sibel Can, gazino ortamının yok olmasından yakındı. Daha sonra sahneye çıkan ünlü sanatçı Sibel Can, söylediği şarkılarla davetlileri coşturdu. Sibel Can'ı dinleme gelenler arasında, Mehmet Ali Yılmaz ve yeni sevgilisi, Gönül Yazar, Yılmaz Morgül, Mehmet Aslan annesi Arzu Aslan gibi ünlü simalar yer aldı.

Bir aile dramının anlatıldığı bu projede Sibel Can, Türkan Şoray'ın kuması olacak. Can, çok beğendiğini ve Türkan Şoray'la kamera karşısına geçeceği için teklifi hemen kabul ettiğini belirtirken, "Sanırım Türkan Hanım da kabul etmiş. Onunla kamera karşısına geçmek, üstelik kuması olarak geçmek beni heyecanlandırıyor. Artık gözlerim açık gitmeyeceğim. Rahmetli babacığım da bir Türkan Şoray hayranıydı... Biz ailecek Sultan'a bayılırdık. Şimdi kendisiyle ölümsüz bir şeye imza atacağım" dedi.

Türkan Şoray'ın resmi nikahlı kocasını, kendisinin ise imam nikahlı kocasını canlandıracak olan erkek oyuncunun henüz belirlenmediğini söyleyen Sibel Can, "Birkaç isim üzerinde görüşülüyor ama kim olacak bilmiyorum" şeklinde konuştu. Sibel Can son olarak Tarık Akan ile "Ah İstanbul" adlı dizi filmde kamera karşısına geçmişti. Türkan Şoray ise Cihan Ünal'la "Aşk Yeniden" adlı dizide rol alıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle