GeriGündem Sultanbeyli Belediyesi hangi partide? Sultanbeyli'nin mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Keskin kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sultanbeyli Belediyesi hangi partide? Sultanbeyli'nin mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Keskin kimdir?

Sultanbeyli Belediyesi hangi partide? Sultanbeyli'nin mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Keskin kimdir?

İstanbul'da Anadolu Yakası'nda yer alan Sultanbeyli'de mevcut belediye başkanının hangi partiden olduğu merak konusu oldu. Söz konusu durum hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar bir yandan da mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Keskin hakkında araştırma yapıyor. Peki, Sultanbeyli Belediyesi hangi partide?

31 Mart Yerel Seçimlerine kısa bir süre kala, 2014'te yapılan yerel seçimlerde Sultanbeyli Belediyesi'ni hangi partinin kazandığı ve mevcut belediye başkanı Hüseyin Keskin'in kim olduğu, vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar ve Sultanbeyli'nin mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Keskin hakkında merak edilenler...

2014 yılında gerçekleştirilen yerel seçimlerde AK Parti adayı Hüseyin Keskin seçimleri kazandı ve o tarihten bu yana Sultanbeyli Belediye Başkanı olarak görev yapıyor. AK Parti, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde mevcut başkan Hüseyin Keskin’i yeniden aday olarak gösterdi.

MEVCUT BAŞKAN HÜSEYİN KESKİN KİMDİR?

1972 yılında Erzincan’da doğdu. Lisans eğitimini ilahiyat, yüksek lisans eğitimini ise işletme üzerine yaptı. 2002 yılında AK Parti Sultanbeyli Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği ile siyasete başladı. Bu süre içinde Halkla İlişkiler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı ve Siyasi ve Hukuki İşleri Başkanlığı görevlerini yürüttü. 4 Mart 2006 yılında yapılan kongrede, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’na seçildi. Bir sonraki kongreye kadar bu görevini sürdürdü. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Sultanbeyli Belediye Başkanlığı’na seçildi.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından aday gösterilen Hüseyin Keskin, yeniden Belediye Başkanı seçildi. Keskin, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle