Gündem Haberleri

  Resimli Bayram Mesajları ile Ramazan Bayramı'nı kutlayın

  Hürriyet Haber
  25.06.2017 - 09:50 | Son Güncelleme:

  Bayram mesajları uzakta olan aile üyelerine veya dostlara ulaşabilmenin en güzel yollarından biri. WhatsApp'dan mesaj olarak, sosyal medya hesaplarından veya SMS ile gönderebileceğiniz resimli Ramazan Bayramı mesajlarını derledik. Sizler de içlerinden birini seçerek Ramazan (Şeker) Bayramı'nı kutlayabilirsiniz.

  Bayram mesajlarında resimli seçenekler… Bu yıl 27 Mayıs’ta başlayan Ramazan, her yıl olduğu gibi bu yıl da 3 günlük bayram ile uğurlanacak. Bugün Ramazan Bayramı’nın ilk gününde olan vatandaşlar bayram coşkusunu, bereketini ve hissettirdiği güzel duyguları en güzel bayram mesajlarıyla paylaşıyor. Kalbinizden geçen dilekleri ve duaları dile getirmenize yardımcı olabilecek resimli bayram mesajlarını derledik.

  BAYRAM MESAJLARI

  Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim..

  Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!.

  En güzel anıları birlikte paylaşmak ve en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek ramazan bayramınız hayırlı olsun.

  Resimli Bayram Mesajları ile Ramazan Bayramını kutlayın

  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar..

  Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı'nız kutlu olsun..

  Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar..

  Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun..

  Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah"ı hatırlatandır. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun..


  Resimli Bayram Mesajları ile Ramazan Bayramını kutlayın

  Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..

  Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar….

  Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız mübarek olsun..

  Dünya'da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim..

  Resimli Bayram Mesajları ile Ramazan Bayramını kutlayın

  Şeker Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

  Resimli Bayram Mesajları ile Ramazan Bayramını kutlayın

  Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

  Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

  Resimli Bayram Mesajları ile Ramazan Bayramını kutlayın

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı