Gündem Haberleri

  Spiker bülteni özel harekat üniformasıyla sundu

  AA
  08.04.2016 - 23:53 | Son Güncelleme:

  Sivas'ta bir televizyon kanalının haber spikeri, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ekrana özel harekat polisi kıyafetiyle çıktı

  Sivas'ta yayın yapan 4 Eylül televizyonunun spikeri Kuzey Sait Karabacak, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ana haberi bültenini özel harekat polisi kıyafetiyle sundu.

  Karabacak, akşam haberlerini sunmak için ekrana özel hareket polislerinin giydiği "kamuflaj" olarak tabir edilen kıyafetle çıktı.  Şehit olan tüm polis ve askerlere Allah'tan rahmet dileyen Karabacak, "Zor günlerde siz polislerimiz, askerlerimiz Doğu ve Güneydoğu'da, Nusaybin'de, Cizre'de,Yüksekova'da vatan hainleriyle mücadele etmeye, ülkenin bayrağını indirmek isteyenlerin ellerini kırmak, ezanı susturmak isteyenlerin dillerini koparmak, halkımıza zarar vermek isteyenlerin nefeslerini kesmek için gece gündüz demeden mücadeleye devam ediyorsunuz." dedi.

  Karabacak, polis teşkilatının her zaman yanında olduklarını ifade ederek, "Bugüne kadar şehit olan tüm polis ve askerlerimiz adına Sivas'ta özel harekat polisimizin kıyafetini giyerek yayına çıkma ihtiyacını hissettik. Özel harekatçılarımızın verdiği mücadelenin unutulmayacağını hatırlatmak isterim. Hepinizin isimleri bir bir kalbimizde ve tarih kitaplarında yazılı olacak." sözlerine yer verdi.

  Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümünü canlı yayında kutlamak istediklerini belirten Karabacak, Sivas Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan'ı da canlı yayına konuk aldı.  Çalışkan, Karabacak'ın haber bültenini özel harekat polisi kamuflajıyla sunmasının kendisine sürpriz olduğunu dile getirerek, "Teşekkür ediyorum. Sivas'ta olmaktan dolayı çok mutluyum" diye konuştu.

  Etiketler: bülten , sunucu , spiker , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı