GeriGündem SP’den meyhane açılımı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

SP’den meyhane açılımı

SP’den meyhane açılımı
refid:11245347 ilişkili resim dosyası

SAADET Partisi Keşan İlçe Teşkilatı, Keşan Belediye Başkan adayı Ayhan Özkan ile İl Genel ve Belediye Meclisleri adaylarına destek için meyhaneleri dolaşmaya başladı. Burada içki içen vatandaşlarla sohbet eden partililer, adaylarına destek istediler.

SP Keşan Belediye Başkan adayı Ayhan Özkan, İl Genel Meclisi adayları ile Keşan Belediye Meclisi adayları dün akşam ilçedeki bazı meyhaneleri dolaşarak kendilerine oy istediler. Meyhanedeki vatandaşlarla ayak üstü sohbet eden adaylar, seçilmeleri durumanda ilçede yapacakları faaliyetler hakkında bilgiler verdiler.

Şu ana kadar bir çok yeri gezdiklerini belirten Keşan Belediye Meclisi 1. Sıra Adayı Mustafa Kabakçılı, “Şimdi ise meyhanelerdeki insanları ziyaret ederek, bugüne kadar Saadet Partisi için oluşturulmuş önyargıları kırmaya çalışıyoruz. Saadet Parti kesinlikle insanların özgürlüklerini kısıtlama gibi bir planı, projesi yoktur. Özel hayat kişileri bağlar. Partimiz hukuk çerçevesinde hizmet edecek bir siyasi partidir” dedi.

BELEDİYE KASASINDAN KİMSE ZEVK, SEFA DÜZENLEYEMEZ

Belediyenin kasasının, milletin kasası olduğunun altını çizen Mustafa Kabakçılı, “Kişiler kendi kasalarından istedikleri kadar içip eğlenebilirler. Hatta başkalarına da ısmarlarlar ama belediye kasasından kimseye zevk sefa düzenleyemez. Biz, kişilerin kesesine değil, Keşan Belediyesi’nin kasasına sahip çıkacağız. Biz Keşan’ı yaşanabilir bir şehir yapmanın uğraşını veriyoruz. Keşan’ı çağdışı görüntüsünden kurtarmalıyız. SP’nin halka açtığı kucakların boş kalmayacağına inanıyorum” dedi.

Daha sonra meyhanede bulunan vatandaşlara seslenen SP Keşan Belediye Başkan Adayı Ayhan Özkan ise şunları söyledi;

“Ziyaretlerimiz kapsamına meyhaneleri de alarak, oralardaki insanları da unutmadığımızı göstermek istiyoruz. Ziyaretlerdeki amacımız her kesimden insana ulaşarak, belediye seçimlerini kazandığımızda yapacaklarımızı anlatmak. Ayrım yapmadan herkesin oyuna talibiz. Bize bugüne kadar niye meyhaneleri ziyaret etmediniz ve kendinizi tanıtmadınız diye gelen sitemler var. Yaptığımız çalışmaların Keşan’da SP’ye kazancının büyük olacağını düşünüyorum. Halkın bize karşı olan teveccühü her geçen gün artıyor. Saadet ve Milli Görüş hakkında anlatılanların yersiz ve yanlış olduğunu Keşan halkı yavaş yavaş görüyor.”

MÜŞTERİLER: ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN

Meyhanede bulunan müşteriler de SP’lileri sürpriz ziyaretlerinden dolayı tebrik ederek, “Ayağımıza kadar gelip elimizi sıkan insanlara söyleyecek bir şey bulamıyoruz. Allah yollarını açık etsin. Keşan için hayırlısı ne ise olsun” diyerek çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle