Gündem Haberleri

  Soyguncular tarafından dövülüp kaçırıldıktan sonra öldürüldü

  Hasan LEVENTOĞLU/SEYDİŞEHİR (Konya), (DHA)
  02.08.2006 - 14:46 | Son Güncelleme:

  Konya’nın Seydişehir İlçesi'nde bir akaryakıt istasyonunda pompacı olarak çalışan 53 yaşındaki Mehmet Teke, popalarla dövüldükten sonra yaralı olarak kaçırılırken cesedi 9 saat sonra şehrin çıkışında mesire alanında bulundu.

  Seydişehir İlçesi Seyit Harun Bulvarı üzerindeki Ali Bilir Petrol Tesisi'ne otomobille gelen 4 kişi, pompacı olarak çalışan Mehmet Teke’yi sopalarla dövmeye başladı. Teke, kanlar içinde kalırken, soyguncular kasa ve pompacının üzerindeki tüm paraları aldı. Ardından Mehmet Teke’yi yaralı olarak otomobile alan soyguncular, istasyondan uzaklaştı. Teke’nin cesedi 9 saat sonra Kuğlu Mevkii'nde yol kenarında bulundu.

  Yapılan incelemede 2 sopa ile Mehmet Teke’ye ait olduğu belirlenen 1 kol saati bulundu. Olay, sabah namazına giden 1 kişinin polise ihbarıyla ortaya çıktı. Olaya karıştığı düşünülen 42 ZF 223 plakalı otomobilde bulunan 1 kişi gözaltına alındı. Mehmet Teke’nin kaçırıldığı haberini alan yakınları fenalık geçirdi. Mehmet Teke'nin sopalarla dövüldüğü ve bıçakla kolunun kesildiği bildirildi. Teke’nin oğlu İsmail Teke, “Bu tür olayları çok duyuyorduk. Babamı, başına böyle birşey gelirse soygunculara direnme diyerek uyarmıştım” dedi. akaryakıt istasyonunda güvenlik kamerası bulunmadığı bildirildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı